سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۵۵۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸- ۵۵: ۱۳
استاد حوزه:
در عصر امروز و با گسترش رسانه‌های تصویری و فضا‌های مجازی دشمن با ترویج بی حجابی به دنبال آلوده کردن جوامع اسلامی علی الخصوص جمهوری اسلامی می‌باشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ حجت الاسلام فاطمی در همایش روز ملی عفاف و حجاب در گناباد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم علامه بهلول گنابادی، پرچمدار مبارزه با کشف حجاب رضاخانی گفت: بر طبق اسناد موجود در زمان تصویب این قانون ضد دینی گناباد پنجمین شهر کشور بود که علیه آن خروشید.

وی با بیان اینکه حجاب منحصر به اسلام نیست و در کتاب‌های آسمانی نظیر انجیل و اوستا و آموزه‌های یهودیت بر این ارزش الهی و انسانی تاکید شده، ادامه داد: تاریخ سرزمین‌هایی مثل اندلس نشان می‌دهد دشمنان با ترویج بی‌حیایی و بدحجابی به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود می‌باشند.

این استاد حوزه افزود: در عصر امروز و با گسترش رسانه‌های تصویری و فضا‌های مجازی دشمن با ترویج بی حجابی به دنبال آلوده کردن جوامع اسلامی علی الخصوص جمهوری اسلامی می‌باشد، چرا که با از بین رفتن خانواده و رکن رکین آن یعنی مادر، جوامع به سمت فروپاشی می‌روند.

فاطمی در پایان معاهدات و کنواسیون‌های بین المللی و به تعبیر صحیح‌تر امریکایی را از نقشه‌های استکبار جهانی برای مهار جمهوری اسلامی دانست و گفت: سند ۲۰۳۰ که متاسفانه بعضاً مواردی از اجرای آن در سطح کشور به گوش می‌رسد، به دنبال ترویج فرهنگ غربی و بدحجابی می‌باشد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar