سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۴۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: باید از ظرفیت نهفته در بین خیران برای پیشگیری از اعتیاد در استان استفاده شود.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، علی مصطفوی از تاسیس موسسه خیریه با هدف کمک به پیشگیری از اعتیاد و بازتوانی مبتلایان به مواد مخدر در استان خبر داد و اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیران استان در جهت مبارزه و مقابله موثر با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در دستور کار است و باید در این زمینه به صورت جدی گام برداشته شود.

وی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیران استان در جهت مبارزه و مقابله موثر با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در دستور کار است؛ با در پیش گرفتن این رویه می‌توان افراد زیادی که از دام اعتیاد رها شده‌اند را جامعه‌‌پذیر کرد.

این مسوول ادامه داد: در همین راستا و با کمک خیران و سازمان‌های مردم‌نهاد، به‌دنبال تاسیس و راه‌اندازی یک موسسه خیریه با هدف کمک به پیشگیری از اعتیاد و بازتوانی مبتلایان به مواد مخدر هستیم.

مصطفوی بر ضرورت اجتناب از جزیره‌ای عمل کردن و لزوم هماهنگی بیشتر دستگاه‌ها در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: اگر در این زمینه هماهنگی بیشتر باشد می‌توان زودتر به نتیجه رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: در جهت جلوگیری از بازگشت بهبودیافتگان به دام اعتیاد باید تدابیر موثری در استان اتخاذ شود.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar