سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۲۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸- ۴۶: ۱۶
علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان رضوی و پایگاه های این سازمان در کارخانجات بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان رضوی و پایگاه های این سازمان در کارخانجات بازدید به عمل آورد.

رعیتی فرد ابتدا با حضور در کارخانه فرش زمرد از پایگاه بسیج این کارخانه بازدید و با کارگران و مدیران آن دیدار و گفت گو کرد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور سپس در شرکت پارت سازان که در راستای تولید مجموعه های خودرو(جعبه فرمان,اکسل جلو,گاردان,فورج گرم و سرد,مجموعه جلوبندی پلوس,موتور و سایر قطعات صنعتی) فعالیت میکند حاظر و از پایگاه بسیج این شرکت بازدید کردند.

در این نوبت علاوه بر بازدید از خط تولید شرکت پارت سازان دکتر رعیتی فرد در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات استان که در شرکت مذکور برگزار گردید، شرکت نمودند.

در ادامه دکتر رعیتی فرد در جلسه ای که با فعالین عرصه کار و تولید در استان، تشکل ها و انجمن های کارفرمایی، مدیران برخی از واحد های صنعتی و تولیدی استان و برخی از فرماندهان حوزه ها و پایگاه های شهر مشهد مقدس داشتند، در راستای طرح جهاد همبستگی ملی به گفت و گو پرداختند و بر لزوم توجه به هموطنان آسیب دیده در اتفاقات اخیر تاکید کردند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ادامه سفر خود به استان خراسان رضوی با فرمانده سپاه استان، سردار نظری و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دیدار و پیرامون مسائلی از قبیل جهاد همبستگی ملی و کمک به رفع موانع تولید و بررسی و حل مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی به بحث و گفت وگو پرداختند.

شایان ذکر است که بر این نکته تاکید کنیم که همواره یکی از رسالت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اسلامی سازی محیط کار و کمک به رفع موانع تولید می باشد.

انتهای پیام /

عکسها : 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: