سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۴۹۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸- ۴۶: ۲۱
رییس سازمان بسیج اساتید استان:
رئیس سازمان بسیج اساتید گلستان گفت: استادان فرهیخته رسالتی خطیر به ویژه در افق پیش‌رو و در جهت تحقق دومین گام عزت‌آفرین انقلاب اسلامی برعهده دارند و باید در این عرصه نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، غلامرضا منتظری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت دکتر چمران اظهار داشت: بسیج، نهال پرخیر و برکتی بود که باغبان خداباور انقلاب اسلامی در مزرعه وجودمان نشاند و امروز پس از چهار دهه از عمر پرخیر و برکت انقلاب، آن نهال پاک و نورس به شجره طیبه‌ای تبدیل شده که از حاصل آن نه ایران، بلکه همه دوست‌داران عزت و سعادتمندی سود می‌برند.

وی افزود: بین شاخه‌های پرخیر و برکت شجره طیبه‌ی بسیج، بسیج اساتید به‌دلیل سبقه نخبگانش جایگاه و منزلتی متمایز دارد. به گونه‌ای که مقام معظم رهبری از استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم یاد می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان با بیان اینکه شهید چمران مجاهد فی‌سبیل‌الله و عارفی پرهیزگار بود بر الگوگیری اساتید از این شخصیت برجسته تأکید کرد و گفت: سالروز شهادت  دکتر چمران به عنوان یک اسوه و مدل برای استادان طراز انقلاب اسلامی، از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سالروز بسیج اساتید نام نهاده شده تا استادان قلمرو نگاهشان را به آن قله رفیع معطوف دارند و اسباب ارجمندی و کرامت خویش را پیوسته فراهم آورند.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی بسیج اساتید مسئله محوری و پاسخگویی به نیازهای اساسی جامعه بوده و برآن است تا با بهره‌مندی از دو عنصر دانایی و توانایی، اسباب رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی را با تکیه بر همت جهادی و مدیریت جهادی فراهم آورد.

منتظری گفت: استادان فرهیخته رسالتی خطیر به ویژه در افق پیش‌رو و در جهت تحقق دومین گام عزت آفرین انقلاب اسلامی برعهده دارند و باید در این عرصه نقش‌آفرینی کنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar