سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۲۷: ۱۰

به گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج،  گفت: از خانم لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهور درباره وعده‌های فراوان دولت که بر زمین مانده و عمل نشده سؤال کرده بودند.
گفتم: خب، چی جواب داده؟ حتما گفته که امیدواریم عملی بشود! یا شاید گفته که دولت سعی دارد دستکم به چندتا از آن وعده‌ها عمل کند! یا از مردم بخاطر وعده‌های انجام نشده عذرخواهی کرده است! یا...
گفت: البته خوش‌بینی شما قابل تقدیره اما ایشان گفته است «شما انتخابات بدون وعده در دنیا دارید؟ آن وقت دیگر انتخابات نمی‌شود»!
گفتم: پس تکلیف اخلاق و صداقت و امانتداری و حق‌الناس و... چه می‌شود؟! حتی لائیک‌ها و خودکامه‌ها نیز اینطور بی‌پروا اخلاق و اصول و ارزش‌ها را پایمال نمی‌کنند. چه رسد به کسانی که ادعای ارزشمداری و مردم‌سالاری دارند!!
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: به شخصی گفتند دوتا خواهش از تو داریم. اول آنکه یک میلیون تومان به فلانی قرض بدهی و دوم اینکه برای بازپرداخت آن یکسال مهلت بدهی. گفت پولی قرض نمی‌دهم ولی مهلت هرچقدر که بخواهی می‌دهم اصلا چرا یکسال؟ ده سال مهلت می‌دهم!!

کیهان

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar