سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۹۷۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۲۰: ۱۱
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در بازدید از دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در دیدار با مسئولین معاونت­ های این دفتر گفت: سپاه ستون مستحکم انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان در اجرای برنامه های خوب و موثر در سپاه استان و نواحی خاطرنشان کرد : الحمدالله سپاه استان بوشهر یکی از سپاه های مقتدر در کشور است که با اجرای برنامه های شاخص و اثرگذار توانسته باعث خیر و برکت در استان باشد، نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: سپاه ستون مستحکم انقلاب اسلامی است، استحکام انقلاب و نظام می باشد و با افتخار باید بگوییم که این را سپاه از اول انقلاب تا کنون در تمام صحنه های حساس ثابت کرده است، امام جمعه بوشهر با اشاره به سم پاشی های دشمن بر علیه سپاه خاطرنشان کرد: دشمن وقتی قصد ضربه زدن و براندازی یک نظام و انقلاب داشته باشد سعی دارد به ستون اصلی آن حمله کند تا با از بین بردن این ستون اصلی راه نابودی آن نظام را آسان تر کند و ما همواره دیده ایم که دشمنان با روش های مختلف سعی در سم پاشی و شایعات مختلف علیه سپاه بوده اند تا بتواند با خیال خام خود این سپاه مردمی را در چشم مردم بد جلوه دهد ولی سپاه با عملکرد خوب خود و خدمات مختلف خود تمامی نقشه های آن ها را خنثی کرده است.

آیت الله صفایی با توجه به اصل و ریشه سپاه یادآور شد سپاه وارث سپاه اسلام در طول تاریخ است و ریشه و اصل سپاه از دین و دیانت است و تا زمانی که راه سپاه بر همین اصل دیانت، اسلامیت و انقلابی بودن باشد هیچ کسی نمی تواند کوچکترین ضربه ای به سپاه بزند. وی حمایت از سپاه را بر هر ایرانی مسلمان واجب و تخریب سپاه را حرام دانست و اظهار داشت: دشمنان سعی دارند با تخریب سپاه این درخت تنومند برگرفته از تفکرات ناب اسلامی و انقلابی را تضعیف کنند تا بتوانند با این کار به اهداف خود برسند ولی بدانند که مردم همواره طرفدار سپاه و بسیج بوده و هستند و مثل همیشه سپاه را حمایت می کنند.

آیت الله صفایی در خصوص اثربخشی بهتر برنامه های سپاه نکاتی را یادآور شد و عنوان کرد: سپاه در همه عرصه ها برنامه های خوبی دارد ولی باید در راستای اثربخشی بهتر برنامه ها تلاش کند.

وی در پایان جلسه ضمن دعای خیر برای مجموعه سپاه، یک وعده افطاری به تعداد 120 را به عنوان هدیه مقام معظم رهبری به مجموعه نمایندگی و فرماندهی تقدیم نمودند.

در پایان تعدادی از مسئولین معاونت ها مطالبی در خصوص برنامه های خود در سپاه و بسیج مطرح نمودند.

انتهای خبر/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar