سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۶۷۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۰: ۱۰
به بهانه احتمال یک جابجایی
اگر تدبیری مانده و قرار است امیدی به جامعه دمیده شود فردی با شاخص های علمی و مدیریتی از بدنه همین سیستم که دارای سوابق مدیریتی است انتخاب شود تا فضا به افرادی که کاری جز ایجاد تنش ندارند واگذار نشود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، این روزها و در حالی که فضای گرانی و تورم چمبره خود را به مانند ماری زخم خورده بر پهنه استان بوشهر پهن کرده و سهم سفره خانواده ها را کوچ تر کرده است عده ای اصلاح طلب و فارغ از توجه به مشکلات مردم، سازشان را برای تغییر یک مدیرکل در این استان کوک کرده اند.
 
این جماعت عافیت طلب پس آن گاهی که نتوانستند خر مرادشان از پل های مدیریتی در ساختار کلی آموزش و پرورش استان از صدر تا ذیل بگذرد، تنها دغدغه شان تغییر مدیرکل کنونی است و هر روز یک داستانی را رو می کنند تا در انتخابات پیش رو از فضای پر چاله و چوله این سیستم آموزشی و به خصوص رای اولی ها برای خود و هم فکرانشان کلاهی از این نمد بسازند.
 
این که کرمی در مدیریت آموزش و پرورش فردی موفق بوده یا خبر را به شاخص ها و آمار و ارقامی حواله می کنیم که سالانه وزارت اموزش و پرورش در تعیین جایگاه استان ها مشخص کرده است که به دلیل عدم دسترسی به این داده ها، نمی توانیم به شکل علمی و منطقی بیان کنیم که کارکرد قریب به چهار سال گذشته وی در این سمت موفقیت آموز بوده یا خیر اما هر آمدنی نیز رفتنی در پی دارد. 
 
طبیعی است که ایشان که از تیرماه سال 94 و با حکم فانی وزیر وقت آموزش و پرورش، مدیرکل این مجموعه بزرگ در استان بوشهر شده قرار نیست تا ابد این سمت را یدک کشد، کما این که هر برنامه ای برای تغییر و تحول داشته نیز در طی این چهار سال به منصه ظهور گذاشته است و نیاز است فکری جدید و متناسب با نیازهای امروز آموزش و پررورش استان جایگزین ایشان شود. 
 
اگر چه نقدهای جدی بر ناصر کرمی در حوزه مدیریتی و به خصوص اصرار وی بر ابقای مدیریت برخی از شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان وارد است به گونه ای که برخی از این افراد تقریبا حکومت خودمختاری را شکل داده و حتی در ظاهر نیز به مدیرکل استان تمکین نمی کنند اما وی توانست در طی این قریب به چهار سال گذشته، فضا را از لوث تندورهای اصلاح طلب پاک و زمینه های دشمن تراشی برای خود از این جماعت نون به نرخ روز خور روان کند. 
 
حال اگر نیاز به تغییر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر احساس می شود، شایسته است فردی سکان این مجموعه با قریب به 244 هزار دانش آموز و معلم را به دست گیرد که غوغاسالار و به دنبال سیاسی کاری و برافروختن شعله تنش های سیاسی در این مجموعه آموزشی نباشد. 
 
انتظار می رود که اگر تدبیری مانده و قرار است امیدی به روح جامعه دانش آموزی و فرهنگی استان دمیده شود، فردی با تمامی شاخص های علمی و مدیریتی از بدنه همین آموزش و پرورش استان که دارای سوابق مدیریتی است انتخاب شود تا فضا به افرادی که با تفکرات تندروی خود، کاری جزء ایجاد تنش ندارند واگذار نشود.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی سوک

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar