سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۳۶۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۰۷: ۱۱
فعال سیاسی:
«سال گذشته در چنین روزهایی که آمریکا از برجام خارج شده بود، برخی با تطهیر چهره کشورهای اروپایی، این امید خیالی را به جامعه تزریق می کردند که در صورت تکیه بر اروپا، می توان از ظرفیت های اندک برجام برای کشور بهرمند شد که در حقیقت این امر نیز مردود بود.»

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، محمد شاه نظری با اشاره به یک سالگی خروج آمریکا از برجام گفت: در سالگرد خروج آمریکا از برجام و عهدشکنی آشکار این کشور، باید بیش از هر زمان دیگری به این اصل باور پیدا کنیم که هرگونه اتکا و امید بستن به خارج از کشور، جز تلف کردن و از بین بردن استعدادهای داخلی، سودی را نصیب ما نمی کند.

وی اظهار داشت: سال گذشته در چنین روزهایی که آمریکا از برجام خارج شده بود، برخی با تطهیر چهره کشورهای اروپایی، این امید خیالی را به جامعه تزریق می کردند که در صورت تکیه بر اروپا، می توان از ظرفیت های اندک برجام برای کشور بهرمند شد که در حقیقت این امر نیز مردود بود.

عضو شورای مرکزی شاخه جوانان گفتمان انقلاب اسلامی رامسر با اشاره به اینکه امروز پس از یک سال ثابت شد که اروپایی ها نیز به مانند آمریکایی ها، هرگز بر تعهدات خود پایبند نبودند ادامه داد: اروپایی ها به مانند عهد شکنی در توافق سعدآباد در سال ۸۳، در قضیه برجام نیز عهد شکنی کردند.

شاه نظری با بیان اینکه امروز دولت ایالات متحده آمریکا پس از شکست های متعدد از جبهه مقاومت با محوریت جمهوری اسلامی، به این باور رسیده است که در عرصه نبرد نظامی و ساقط کردن بازوهای منطقه ای انقلاب اسلامی، نمی تواند کاری از پیش ببرد افزود: آمریکا عملا تمام توان خود را در عرصه اقتصادی و تشدید تحریم ها معطوف کرده است تا بتواند با این حربه آخرین تلاش های خود را برای ضربه زدن به ملت ایران وارد کند.

وی تصریح کرد: به فرموده رهبری معظم انقلاب، دشمن در حوزه اقتصادی و سیاسی با آرایش جنگی وارد عرصه شده است که می طلبد آحاد مردم با وحدت کلمه و مقاومت، در برابر این زیاده خواهی دشمن ایستادگی کنند.

وی در تشریح آرایش جنگی دشمن گفت: در حوزه تحریمی، آمریکایی ها در تلاشند تا آخرین ضربه ها را به پایه های اقصادی کشور وارد کنند که در صورت شکست، در این عرصه هم ملت ما شاهد پیروزی بزرگ دیگری خواهد بود.

مسئول شاخه جوانان گفتمان انقلاب اسلامی ادامه داد: طبق شواهد موجود، دشمن هم به این واقعیت دست یافته است که در صورت حماقت و حمله نظامی، توازن سیاسی و امنیتی منطقه برای مدت ها از بین خواهد رفت که در این صورت قطعا در معادلات جهانی نیز تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

️شاه نظری در پایان با اظهار اینکه هر کجا که جریانات مختلف سیاسی و اقشار مردم بر سر منافع ملی به اجماع حداکثری رسیدند، سبب شکست دشمن شده است گفت: اولا باید تاکید شود با وحدت حداکثری، جنگ روانی رسانه های غربی در ایجاد القای حمله نظامی راه به جایی نخواهد برد و در وهله دوم، پازل شکست های دشمن با عبور کشور از جنگ اقتصادی و تحریمی تکمیل خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar