سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۸۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸- ۳۹: ۰۹
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان اردبیل مطرح کرد:
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان اردبیل گفت: بیش از 80 میلیون تومان از کمک های نقدی و غیر نقدی اهالی شهید پرور شهر هیر به سیل زدگان مناطق مختلف کشور ارسال شد.
به گزارش خبرگزاری بیسج از اردبیل، سرهنگ پاسدار حسن دهقانی اظهارداشت: بیش از ۸۰ میلیون تومان از کمک‌های نقدی و غیر نقدی اهالی شهید پروری هیر به سیل زدگان مناطق مختلف کشور ارسال شد.

وی افزود: در مجموع ۳۰ میلیون تومان از کمک‌های مردمی هیر در قالب نقدی و بیش از ۵۰ میلیون تومان از کمک‌ها نیز به صورت غیر نقدی و در قالب محموله‌های ضروری حبوبات، آب معدنی، لوازم گرمایشی، پوشاک و .. توسط بسیج مردمی شهر هیر جمع آوری و به سیل زدگان مناطق مختلف ارسال شد.

دهقانی با بیان اینکه امروز وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده کشور حاکم است، افزود: بیش از ۱۵۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و بیش از ۵۰ میلیون تومان کمک نقدی هم تاکنون از شهرستان اردبیل به سیل زدگان کشور از طریق اقشار مختلف بسیج کمک رسانی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل با دعوت از اقشار مختلف مردم برای کمک رسانی انسان دوستانه سیل زدگان کشور گفت: تمامی نهاد‌ها و ادارات، پایگاه‌های بسیج، مساجد اماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی در سراسر استان اردبیل و شهرستان اردبیل است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar