سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸- ۵۹: ۱۴
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه استان های تهران، خراسان رضوی، قم، خوزستان و گیلان از مهم‌ترین استان‌ها برای پایلوت طرح‌های سازمان تبلیغات هستند گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی در مراسم معارفه مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در سالن اجتماعات دادگستری کل استان اظهار کرد: ما به‌عنوان خادمین مردم وظایفی داریم و باید این وظایف از سوی سازمان تبلیغات بیشتر و قاطع‌تر دنبال شود.

وی تهران، خراسان رضوی، قم، خوزستان و گیلان را از مهم‌ترین استان‌ها برای پایلوت طرح‌های سازمان تبلیغات دانست و گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور این سازمان را خادم فرهنگی مردم عنوان کرد و افزود: قدرشناسی از تمام زحماتی که تا امروز در گیلان کشیده شده انتظار داریم بارهای سنگین پیش‌رو، به حجت‌الاسلام مهدوی محول شود و به‌خوبی پیش برود.

قمی با تأکید بر اینکه سازمان تبلیغات باید بکوشد تا مبانی اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را اجرا کند بیان کرد: روسای سازمان تبلیغات در هر استان باید خود را خادمان فرهنگی ملت ایران دانسته برای اجرای احکام و مبانی نظام اسلامی بکوشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، در انتهای این مراسم از زحمات ۲۴ ساله حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمال یاری، مدیر‌کل سابق سازمان تبلیغات اسلامی گیلان تجلیل و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی که پیش‌ازاین دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان و رئیس استان قدس رضوی در گیلان بود به‌عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات در گیلان معرفی شد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: