سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸- ۳۵: ۱۱
فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان:
فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان گفت: از برنامه‌های دولت ترامپ برای ایران، ایجاد شکاف بین حاکمیت و ملت بود و با ناکام ماندن از این پروژه نسبت به سپاه کینه گرفته‌اند، آنها همچنین از ظرفیت‌های بزرگ سپاه وحشت‌زده هستند.

ترامپ از ظرفیت‌های بزرگ سپاه وحشت‌زده استبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سرهنگ رضایی در مراسم جشن میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و تجلیل از پاسداران نمونه سپاه ناحیه همدان که در محل نماز خانه ناحیه برگزار شد، به تبیین علل تروریستی خواندن سپاه توسط دولت ترامپ اشاره و اظهار کرد: اینکه ایالات متحده سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام می‌کند بیشتر جنبه سیاسی دارد و یک تصمیم سیاسی است چراکه قبلا چندین بار سپاه به عنوان حامی تروریست معرفی شده بود.

وی افزود: آمریکا با خروج از برجام وعده داده بود که ایران را بی‌ثبات خواهد کرد اما سپاه پاسداران اجازه چنین چیزی را نداد و مانع هرگونه بی‌ثباتی در کشور شد و عملاً نقشه آمریکایی‌ها را خنثی کرد.

فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان گفت: از دیگر برنامه‌های دولت ترامپ برای ایران ایجاد شکاف بین حاکمیت و ملت بود و با ناکام ماندن از این پروژه نسبت به سپاه کینه گرفته‌اند، آنها همچنین از ظرفیت‌های بزرگ سپاه وحشت‌زده هستند.

وی عنوان کرد: آمریکا در دوران ریاست جمهوری بوش پسر در صدد ایجاد خاورمیانه‌ای جدید برآمدند، خاورمیانه‌ای که در آن رژیم صهیونیستی در امنیت کامل و قدرت بی‌چون و چرای منطقه باشد و در همین راستا به عراق حمله کردند و قصد داشتند با از بین بردن رژیم بعث عراق، این کشور را به یک متحد بزرگ و قوی برای رژیم صهیونیستی تبدیل کنند اما این موضوع محقق نشد و عراق به برخلاف میل آنها و با هوشیاری سپاه و رزمندگان مقاومت به کشوری متحد با جریان مقاومت تبدیل شد که آمریکایی‌ها در همه این ناکامی‌ها سپاه را عامل مهم می‌دانند و نسبت به آن بغض و کینه دارند.

وی افزود: همچنین در سال‌های اخیر آمریکا با همکاری اروپا و ترکیه و برخی کشورهای عربی با ایجاد داعش سعی در از بین بردن نظام سوریه و حکومت بشار اسد و بعد حمله به عراق و در نهایت از بین بردن ایران بودند که جمهوری اسلامی از این تهدید بزرگ فرصتی بزرگ ساخت و عمق نفوذ استراتژیک خود را تا دریای مدیترانه پیش برد و باز هم ایالات متحده به هدف خود نرسید و سرخورده و نامید شد و با اعلام کردن سپاه به عنوان گروه تروریستی عصبانیت خود را نسبت به سپاه نشان دادند چراکه آنها سپاه را دست قدرتمند نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان می‌دانند.

در پایان این مراسم از پاسداران نمونه و سرباز نمونه و جانبازان دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد و هدایایی توسط فرمانده ناحیه همدان به آنها اهدا شد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: