سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۸
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان خبر داد
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز 24 فروردین ماه شهروندان 385 بار با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 8 مورد منجر به عملیات شد.

برقراری 385 تماس با سامانه 125 همدانمحمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در 24 فروردین ماه، چهار عملیات اطفای حریق و چهار عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی افزود: روز 24 فروردین ماه شهروندان 385 بار با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 8 مورد منجر به عملیات شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان ابراز داشت: 9 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 38 تماس اشتباه و متاسفانه 330 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد: عملیات‌های انجام شده در این تاریخ چهار مورد آتش‌سوزی شامل حریق منزل در جاگله، حریق لاستیک در میدان سپاه، حریق ضایعات در آقاجانی بیگ و نشت سوخت خودرو در هنرستان بوده است.

بیاناتی عنوان کرد: همچنین چهار مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهرک فرهنگیان، نجات افراد محبوس شده در منزل در سعیدیه، نجات حیوانات در شهرک فرهنگیان و مهار حیوانات در استادان توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد سه نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: