سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۶۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸- ۲۵: ۰۸
فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با بسیج:
فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه تاکنون اقدامات موثری برای مناطق سیل‌زده توسط سپاه انجام شده است، گفت: همین امروز شما شاهد هستید که حداقل در ۵ استان سیل زده کشور تمام سپاهیان در حال تلاش هستند.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با خبرگزاری بسیج استان مرکزی با اشاره به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران گفت:  برای تمام مردم ایران و جهانیان واضح و مبرهن است که سپاه پاسداران امروز یک نهاد مقدس و مولود انقلاب اسلامی است.

وی سپاه را عامل اصلی اقتدار و پیشرفت کشور دانست و افزود: این نهاد مقدس از بدو پیروزی انقلاب تاکنون صدها هزار نفر شهید، جانباز و آزاده برای استقلال و تمامیت عرضی جمهوری اسلامی و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی به انقلاب هدیه کرده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به سیل اخیر در برخی از شهرهای کشور و به میدان آمدن سپاه با تمام توان و تجهیزات تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول این چهل سال در تمام بحران های اجتماعی در کنار ملت بوده و تمام تلاش و توان خود را برای خدمت رسانی به میدان آورده است.

سردار عزیزی سپاه را مظهر کامل استقلال و اقتدار برای کشور دانست و افزود: هر پاسداری از متن مردم، با مردم و برای مردم است.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران دشمنان و دوستان خود را خوب می شناسند، عنوان کرد: برای آحاد مردم اثبات شده که سپاه همواره در کنار مردم بوده و خدمت کرده و می‌کند.

سردار عزیزی با بیان اینکه تاکنون اقدامات موثری برای مناطق سیل‌زده توسط سپاه انجام شده است، اضافه کرد: همین امروز شما شاهد هستید که حداقل در ۵ استان سیل زده کشور تمام سپاهیان در حال تلاش هستند که آسیب کمتری به مردم در این بحران سیل برسد.

وی با اشاره به حمایت های گسترده مردم و مسئولین از این نهاد مقدس توضیح داد: مردم ایران سپاه را به عنوان یک نهادمقدس ارزشی از خودشان و برای خودشان می دانند  و سپاه هم جان خود را فدای اسلام، انقلاب و مردم می کند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی  در پایان خاطرنشان کرد: این حمایت مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشتی محکم بر دهان کسانی است که می خواهند سپاه را تضعیف کنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar