سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸- ۲۶: ۱۶
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با انتشار بیانیه‌ای در محکومیت اقدام خصمانه شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام حمایت کرد.

بیانیه اداره کل اوقاف استان همدان در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاهبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با انتشار بیانیه‌ای در محکومیت اقدام خصمانه شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام حمایت کرد.
متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب شکوهمنداسلامی حرکتی مبتنی بر آگاهی، اندیشه، فرهنگ و معارف غنی دینی و اسلامی بود که با تحول در تمامی عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی، اندیشه‌های پوچ لیبرالیستی و مادی‌گرایی را به چالش فراخواند.

اکنون که انقلاب اسلامی با پایداری و مقاومت مثال زدنی مردم عزیز و سرافراز، هوشمندی و اقتدار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تلاش فرزندان ملت، کشور عزیز را در قله‌های عزت و سرفرازی نشانده و دشمنان زبون را رسوا نموده است و دل‌های آزادیخواهان جهان را شیفته اسلام ناب محمدی(ص) ساخته است، دشمنان حیله‌گر سعی دارند به بهانه‌های واهی موانعی بر سر راه تابناک آن قرار دهند که موضع‌گیری‌های احمقانه رییس جمهور فاسد رژیم جنایت کار آمریکا علیه فرزندان انقلابی ملت درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به حق از پایه‌های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشگامان مبارزه با تروریسم است، نشان از مواضع خصمانه آنان در برابر حق طلبی، عدالت‌خواهی و رویارویی با مردم ایران اسلامی می‌باشد.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کند که دولت آمریکا و نیروهای تحت حاکمیت این رژیم جنایت کار را حامی تروریسم می‌داند که دستشان به خون ملت‌های مظلوم منطقه از جمله: افغانستان، عراق، یمن و... آغشته بوده و خوی ددمنشانه حاکمان شیطان بزرگ هیچ شکی برای تمامی انسانهای آزاده و خیرخواه باقی نمی‌گذارد که آمریکا منشأ بزرگ صدور تروریسم در دنیاست که بی‌شک باید تمامی سران آن را به عنوان جنایتکار جنگی در دادگاه‌های صالحه محاکمه نمود .

سپاه نیروی مردمی و برخواسته از بطن مردم ایران اسلامی است که هدفی جز حمایت از مظلومانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفته‌اند، ندارد بنابراین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان حمایت قاطع خود را از این نیروی مردمی و حافظ نظم و امنیت ایران اسلامی اعلام نموده و همگام با مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی، ضمن محکوم کردن اقدامات خصمانه ایالات متحده آمریکا و رییس جمهور بی خرد آن اعلام می‌کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و رجاء واثق داریم که مکر و کید دشمنان قسم‌خورده‌ی انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران به‌زودی به خودشان بازخواهد گشت.

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar