سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۵۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸- ۵۶: ۱۲
استاندار قزوین:
زاهدی گفت: در بحث واگذاری شرکتها، به دستور رییس جمهور تمام شرکتهایی که شرایط واگذاری را دارند باید واگذار شوند و بدنبال رایزنی جهت حل مشکل شرکتهای نیمه تعطیل هستیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در نشست تشکل های کارگری که صبح امروز در دفتر استاندار برگزار شد بیان کرد: علیرغم صنعتی بودن استان و مشکلات موجود در بخش تولید و تجمع های کارگری در سال گذشته، خوشبختانه تنشی که موجب ایجاد مشکلات شود وجود نداشت و این تلاش شما تشکل ها را میرساند و همه باید کمک کنیم تا این مشکلات حل شود.

وی گفت: باتوجه به اینکه سال گذشته سال سختی بود و تعطیلی و تعدیل زیادی در واحدهای تولیدی وجود داشت و امسال با توجه به بحث مقام معظم رهبری، باید با توجه به اینکه ممکن است تحریمها شدت یابد بیشترین تمرکز ما به بخش تولید و تامین مواد اولیه و رفع مشکلات بانکی جهت رونق تولید باشد.

استاندار اظهار کرد: اگر همه مدیران دولتی، کارفرمایان و سرمایه گذاران و جامعه کارگری به تولید فکر کنیم موجب رونق چرخه تولید می شود و ما با انگیزه ای بیشتر از سال قبل، جهت رفع موانع تولید در تلاش هستیم.

زاهدی عنوان کرد: در بحث واگذاری شرکتها، به دستور رییس جمهور تمام شرکتهایی که شرایط واگذاری را دارند باید واگذار شوند و بدنبال رایزنی جهت حل مشکل شرکتهای نیمه تعطیل هستیم.

وی افزود: مباحث درمان را نیز پیگیری میکنیم و طلب سازمان از دولت بررسی میشود. تبعیض بین صندوقها، اگر ساختار این صندوقها مشکلی هست باید بررسی شود و توزیع سبد کالا باید با رایزنی از سوی صنعت و معدن بررسی شود.

زاهدی با اشاره به افزایش حقوق کارگران گفت: هر چه نیروی انسانی رضایت بیشتری داشته باشد بهره وری بیشتری خواهیم داشت و طبیعتا عدم رسیدگی به امر معاش کارگران و تامین هزینه های زندگی، مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar