سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۸۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷- ۱۸: ۱۰
سردار قاآنی:
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اقدامات آمریکا در منطقه غرب آسیا گفت: صدای خُرد شدن استخوان‌های آمریکا در منطقه شنیده می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان شمالی، سردار اسماعیل قاآنی در مراسم یادواره ۱۱۱ شهدای شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی اظهار کرد: وحدت در کشور برای اهداف بلند نظام اسلامی و پیاده کردن دین خدا و اجرای کتاب خدا ایجادشده و در حال زندگی شرافتمندانه است.

 

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم آن گفت: دشمنان گذشته انقلاب اسلامی آرزوهای خود را به گور بردند و دشمنان فعلی نیز حرف‌ها و آرزوهای خود علیه نظام و انقلاب را با خود به گور خواهند برد.

 

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با برشمردن برخی از توطئه‌ها علیه انقلاب گفت: توطئه‌های دشمنان از همان ابتدا آغاز شد و در سال‌های ۶۰ و ۶۱ مردم را در خیابان‌ها می‌کشتند و پس‌ازآن ایجاد قائله‌ها و بحران‌های مرزی و قومی و سپس جنگ تحمیلی ۸ ساله ازجمله این توطئه‌ها بوده است.

 

وی عزت و سربلندی انقلاب را به برکت وجود شهدا دانست و افزود: اثرگذاری نظام اسلامی نعمت شهدا در کشور است و شهدا راه نجات برای ملت‌های مستقل جهان بوده که راه جنگ عزتمندانه را به همگان یاد داده‌اند.

 

قاآنی با اشاره به مقاومت و جنگ فلسطینی‌ها در مناطق اشغال‌شده تصریح کرد: فلسطینی‌ها ۷۰ سال در حال جنگ هستند ولی عزتمندانه‌ترین زمان این مقابله ایستادگی در جنگ ۲۲ روزه بوده است.

 

وی با یادآوری جنگ ۶ روزه رژیم صهیونیستی علیه سه کشور عرب و شکست این کشورها گفت: این رژیم از هرکدام از این سه کشور مناطقی را غصب کرده و حتی در پیمان ذلت‌بار کمپ دیوید نیز این مناطق را به آن کشورها بازنگردانده است.

 

قاآنی با تأکید بر درس گرفتن رزمندگان فلسطینی از مکتب شهدای انقلاب اسلامی افزود: عزت و قدرت اکنون در منطقه غزه و مردم فلسطین فراگیر شده به‌نحوی‌که حتی در ۲۲ روز رژیم صهیونیستی نیز نتوانست خاکی از غزه را بگیرد و اکنون در حال دیوارکشی به ارتفاع ۶ متر در اطراف خود هستند.

 

وی وضعیت رژیم اشغالگر قدس را نابسامان توصیف کرد و ادامه داد: امنیت این منطقه را آمریکا تأمین می‌کند و باید این ضمانت توسط رئیس‌جمهور آمریکا تأیید شود.

 

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در بخش دیگر به ایجاد داعش از سوی کشورهای غربی و سرمایه‌گذاری حکام سعوی اشاره و اظهار کرد: هیچ ارتش کلاسیکی در برابر این نیروهای داعش توان ایستادگی نداشت و اگر فرهنگ شهدا و انقلاب اسلامی نبود این‌ها خود را به دنیا تحمیل می‌کردند.

 

قاآنی افزود: اکنون استخوان‌های آمریکا در منطقه در حال خرد شدن است و صدایشان در آمده است.

 

وی تصریح کرد: ناوهای آمریکایی در منطقه زمانی مظهر قدرت آمریکایی‌ها بود اما امروز همه می‌دانند که ناو آمریکا در هر نقطه‌ای از آب‌های منطقه‌ای ایران باشد در محدوده برد موشک‌های ما قرار دارد.

 

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در انتها مسیر انقلاب اسلامی را روشن توصیف کرد و گفت: این آرزوی دیرینه شهدا در انتها محقق خواهد شد و با درس از شهدا و ادامه آن به‌سوی حکومت جهانی امام زمان پیش می‌رویم.

 

منبع : فارس

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: