سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۱۲۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷- ۴۹: ۰۹
مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه هما ۲۹ فروند هواپیمای فعال در ناوگان دارد، گفت: ظرفیت ایران ایر برای نوروز ۴۵۰۰ صندلی پروازی است.

فرزانه شرفبافی در حاشیه بهره برداری از آشیانه شماره 2 ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره)با اشاره به این که  برای عید نوروز برنامه‌ریزی کردیم که 380 صندلی صندلی های پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اضافه کنیم ، اظهار کرد: علیرغم تمام فشارهای تحریمی بار سنگین پروازهای اروپایی بر روی دوش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است.

وی در خصوص زیان انباشته شرکت، افزود: هر سال به میزان زیان انباشته ایران ایر افزوده می شود که به نرخ ارز بستگی دارد ما در طول همه این سال‌ها خدمت‌رسانی جامعی به مردم داشته ایم.امسال توسط بازرس قانونی شرکت، مطالبات ایران ایر احصا و عدد دقیق آن مشخص شده است.

وی ادامه داد:  این مطالبات می تواند بخشی از زیان انباشته را پوشش دهد از سوی دیگر بخش دیگری از زیان انباشته هم آرا با افزایش سرمایه بر اساس مصوبه دولت جبران می کنیم.

وی با بیان اینکه با این کار بخشی از فشار ناشی از مطالبات شرکت ها، بیمه ها و ... را می کاهد گفت: هم اکنون 29 فروند هواپیمای هما فعال است  و در مجموع 4 هزار و 500 صندلی فعال ظرفیت ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar