سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۹۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷- ۲۳: ۱۱
عضو شورای شهر کرمان مطرح کرد؛
عضو شورای شهرکرمان گفت: شهرداری باید به فکر گرمخانه مناسب و شرایط کار متناسب برای کودکان کار باشد و لکه این ننگ از صورت کسانی که با دست های پینه بسته و پاهای خسته کودک کارک چنین رفتاری کردند با اخراج یک نفرپاک نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  ماه بانو معصوم زاده عضو شورای شهر کرمان در  واکنش به ماجرای جنجالی کودک آزاری در کرمان توسط یکی از کارمندان شهرداری اظهار کرد:  این نحوه دلجویی شهرداری با دادن یک سبد گل به بچه های مظلوم کار که خودشان گل فروش هستند به هیچ عنوان راضی کننده نیست.

 

عضو شورای شهرکرمان افزود: اذهان عمومی به این سادگی این اتفاق تاسف بار را فراموش نمی کند و اخراج کارگر خاطی تنها پاک کردن صورت مسئله است و بهتر است پیمان نامه حقوق کودک رابخوانید.

 

معصوم زاده با بیان اینکه کودکان مظلوم کار به دلیل عدم ایجاد بستر مناسب مجبور به فعالیت اقتصادی هستند، عنوان کرد:  این فعالیت کودکان بر سلامت روانی، اجتماعی، جسمی، شخصیتی و رشد آنها تاثیر گذار است و به دلیل عدم تناسب شغل آن ها و نبودن گرم خانه مناسب در شهر کرمان و فقدان دانش مناسب در مسئولین شهری علیرغم توصیه‌های مکرر شورای شهر کرمان باید شاهد وقایعی باشیم که کل استان از آن متاثر می شود .

 

وی خاطر نشان کرد: بهتر است یک بار دیگر پیمان‌نامه حقوق کودک از دیدگاه اسلام و جامعه جهانی را مطالعه کنیم و فکر گرمخانه مناسب و شرایط کار متناسب برای آنها باشیم و لکه این ننگ از صورت کسانی که با دست های پینه بسته و پاهای خسته کودک کارک چنین رفتاری کردند با اخراج یک نفرپاک نخواهد شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar