سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۹۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷- ۰۴: ۱۹
جانشين فرماندهي سپاه روح الله در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) ؛
گلشن زاده گفت : سربازاني كه در فعاليتهاي علمي ، خانوادگي ، بصيرتي، اعتقادي و ورزشي در سطح يگان خود نمونه هستند در جشنواره حضرت علي اكبر(ع) مورد تقدير قرار مي گيرند .

به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي ؛ سرهنگ پاسدار محسن گلشن زاده جانشين فرماندهي سپاه روح الله استان مركزي در يازدهمين دوره جشنواره حضرت علي اكبر(ع) كه با حضور سربازان سپاه روح الله استان در محل دهكده مقاومت برگزار شد؛ سربازان را يكي از اركان مهم نيروهاي مسلح دانست و گفت : برخي از سربازان نيروهاي مسلح همزمان با انجام سخت خدمت سربازي، به مشكلات خانواده هاي خود نيز رسيدگي مي كنند .

وي همچنين افزود : نيروهاي مسلح با هدف قدرداني از تلاش و زحمات سربازان در تمامي نقاط كشور مراسمي را در سطح يگان هاي مختلف برگزار و از سربازان نمونه در زمينه هاي مختلف قدرداني بعمل مي آورند .

گلشن زاده تاكيد كرد : سربازاني كه در فعاليتهاي علمي ، خانوادگي ، بصيرتي، اعتقادي و ورزشي در سطح يگان خود نمونه هستند در جشنواره حضرت علي اكبر(ع) مورد تقدير قرار مي گيرند .

وي همچنين تصريح كرد : استان مركزي هر ساله تعدادي از سربازان نمونه خود را به ستاد كل نيروهاي مسلح معرفي و تعدادي را هم به سازمان بسيج مستضعفين معرفي مي كند و خوشبختانه اين سربازان در سطح ستاد كل هم رتبه هاي اول را بدست مي آورند.

گلشن زاده درخصوص چگونگي انتخاب سربازان نمونه هم گفت : هر ساله و با نزديك شده به برگزاري اين جشنواره و بر اساس 9 سرفصل در كميسيون نفرات برتر و نمونه در موضوعات مختلف انتخاب و جهت تقديرمعرفي مي شوند.

وي همچنين به جوايز سربازان نمونه هم اشاره و افزود : در سطح استان سربازان برگزيده با اهداي لوح تقدير و پاداش همراه خواهد بود و در سطح ستاد كل نيز نفرات برتربه دريافت پاداش نقدي دو ميليون توماني و لوح تقدير ازطرف فرماندهي كل دست پيدا خواهند كرد.

جانشين سپاه روح الله با تشكر از زحمات سربازان ، اضافه كرد : سربازان فهيم ، بصير، همراه با شناخت انقلاب و مسير زندگي ؛ نسبت به ماموريت هاي محوله باعث رشد و ارتقاء معرفتي خود و جامعه شوند و انشاءالله بتوانند پس از پايان خدمت مقدس سربازي در امور جامعه با موفقيت به انقلاب خدمت نمايند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar