سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۶۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷- ۰۶: ۰۹
جلیلی در شیراز:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در وضعیت موجود باید طوری برنامه‌ریزی کرد که اجازه ندهیم، مسیر به گونه‌ای پیش برود که هزینه ملت افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سعید جلیلی در مراسم گرامیداشت روز 9 دی که در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از توطئه‌های دشمن این است که دستاوردهای انقلاب را نادیده گرفته و آن را در جامعه پخش کند، مردم در 9 دی با بصیرت تمام این مهم را در صحنه به نمایش گذاشتند.

نماینده رهبرمعظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی بیان کرد: دشمنان با استفاده از 250 شبکه ماهواره‌ای در حال ایجاد فضای روانی بوده و می‌داند موفقیت امروز حاصل نرم افزار انقلاب اسلامی است که آن را خدشه‌دار کند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد فضای غبارآلود هستند، گفت: باید دشمنان نخستین گزینه را نظامی اعلام کرده و پس از آن متوجه شدند نتیجه نمی‌گیرد و پس از آن به دنبال راه جدید رفتند که همان پوشاندن و مانع از دیده شدن است.

جلیلی با اشاره به اینکه دشمنان می‌بینند که امروز تمدن جدید در حال شکل گیری است و تنها راه آنها پوشاندن است افزود: آنان به دنبال توسعه فتنه زرد هستند که این موضوع نیز همان بزرگ نشان دادن مباحث کوچک و به حاشیه بردن مباحث اصلی جامعه است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به برجام اشاره کرد و گفت: برجام به عنوان یک مدل از رفتار طرف مقابل که در آن خواسته شده از 100حق انصراف بدهید که 23 حق آن حق تحقیق و توسعه است، در دانشگاه‌ها خوانده شود.

وی تاکید کرد: امروز اگر این موارد مطرح نشوند گروهی با تشویق خواستار توافق و برجام 2 هستند که باید در خصوص اینگونه نظرها تفکر کرد که این تجربه‌ای که طی شد برای چه چیزی بوده است.

جلیلی با بیان اینکه در مسیر 40 ساله انقلاب موانع جدی داشتیم، افزود: همواره فشارهای مختلفی در این مدت بر کشور ما نیز وجود داشته و دشمنان نیز نتوانستند کاری را انجام دهند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای امنیت ملی تصریح کرد: دشمنان در این مدت راهبردهای مشخصی را دنبال کردند که  نتیجه لازم را نگرفته و نخواهند گرفت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar