سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۵۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷- ۴۹: ۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص):
مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) گفت: نهم دی ماه سر فصلی نو در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، حجت الاسلام شعبان پور مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی افزود: خاصیت دوران فتنه، غبار آلودگی و مه آلودگی است، فتنه گران در فضای غبارآلود می توانند به مقاصد خودشان نزدیک شوند، تکه ای از حق و تکه ای از باطل را با هم مخلوط کنند تا دیگران را سردرگم و فریب و در نهایت برنامه های خود را عملیاتی و پیاده نمایند.

شعبان پور خاطرنشان کرد: در فتنه 88 همچنین فضایی در کشور ما حاکم بود ولی با عنایات الهی، مدیریت و هدایت رهبری معظم انقلاب، بصیرت ملت و نقش آفرینی عده ای نخبگان جامعه، زمینه حضور حماسی و ملی مردم  انقلابی را در نهم دی به صحنه کشاند و نقشه های جاهلانه و مزدورانه اصحاب فتنه به تدریج از کنار رفت و البته معرفت عاشورایی محرم حسینی خیلی به مردم کمک نمود که با ایمان حسینی به این سطح آگاهی برسند و خشم ملت در راهپیمایی نهم دی ماه تجلی نماید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر 27 تصریح کرد: روز نهم دی روز برائت مردم از فتنه گران و منافقین و در تاریخ انقلاب برای همیشه ثبت و ماندگار شد، دستاورد این حضور به نوبه خود اقتدار و استحکام نظام و گفتمان اسلامی را در نزد دوستان و دشمنان ما افزایش داد و به جهانیان ثابت کرد که مردم و حکومت اسلامی در ایران در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند و از چنان اقتداری برخوردارند که به راحتی هر توطئه را در نطفه خنثی کنند.

حجت الاسلام شعبان پور در خاتمه تاکید کرد: حماسه 9 دی بر همه دیر باوران ثابت کرد که ملت فهیم و آگاه و ولایی ایران اسلامی قادرند از ورای تمام چهره آرائی ها، تزویرها و نقاب ها، انقلابیون را از مدعیان دروغین، عافیت طلبان و مصلحت اندیشان بازشناسند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب حماسه نهم دی نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی بود. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar