سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۲۹۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷- ۴۰: ۱۳
مدیرکل آموزش و پروش آذربایجان‌شرقی جزئیات تجمع جمعی از فرهنگیان تبریزی مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از ایسنا جعفر پاشایی  ضمن تایید خبر «تجمع جمعی از فرهنگیان بازنشسته تبریز در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان» اظهار کرد: روز گذشته حدود 35 نفر از همکاران بازنشسته که نسبت به اصلاح دریافتی‌های خود از سازمان بازنشستگی مطالباتی داشتند، در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان تجمع کردند. 
  
وی با بیان این‌که مطالبات و خواسته‌های این همکاران را جمع بندی و صورت جلسه کرده و به سازمان مربوطه ارسال کردیم، گفت: مطالبه‌ی تجمع کنندگان این بود که حقوقمان کفاف زندگی‌مان را نمی‌دهد و صرفا خواستار این بودند که ما مطالباتشان را به سازمان مربوطه برسانیم که این کار را نیز انجام دادیم.
  
پاشایی با بیان این‌که کارکنان اداره کل اموزش و پرورش استان بعد از بازنشستگی به سازمان بازنشستگی کشوری منتقل می‌شوند و ارتباط این همکاران با اداره کل اموزش و پرورش قطع می‌شود، تاکید کرد: این افراد مطالباتی از سازمان بازنشستگی داشتند و با توجه به این‌که از بازنشستگان این اداره کل هستند، از این رو در مقابل این اداره تجمع کرده و خواستار آن بودند که مطالباتشان را به سازمان بازنشستگی ارجاع دهیم. 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar