سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۸۹۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷- ۰۱: ۱۲
کوشکی در نشست «قیام علیه سرمایه‌داری»
کوشکی در نشست «قیام علیه سرمایه‌داری؛ بررسی تحولات و اعتراضات مردم فرانسه علیه نظام سرمایه‌داری» گفت: انگیزه فرانسوی‌ها برای اعتراض فقر است، البته همه رسانه‌ها، حتی در ایران از بیان این موضوع پرهیز می‌کنند.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج ، محمدصادق کوشکی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در نشست «قیام علیه سرمایه‌داری؛ بررسی تحولات و اعتراضات مردم فرانسه علیه نظام سرمایه‌داری» که عصر دیروز در دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان اینکه انگیزه فرانسوی‌ها برای اعتراض فقر است، افزود: البته همه رسانه‌ها، حتی در ایران از بیان این موضوع پرهیز می‌کنند. چراکه تفکر قاجاری که اروپاییان را ثروتمند می‌داند هنوز در ایران و بین رسانه‌ها وجود دارد و لازم است جغرافیا را دقیق‌تر شناخته و این کاریکاتورها را از ذهن‌ها پاک کنیم.

وی گفت: رسانه‌ها و جناح‌هایی هستند که خود را کوچک‌تر از انعکاس حوادث فرانسه می‌دانند، شاید باید از سفارت فرانسه اجازه بگیرند، ولی این رسانه‌ها رفتار یک پلیس با متهم در داخل کشور را بزرگ‌نمایی می‌کنند؛ اما بعد از دو هفته تحولات فرانسه را ندیده‌اند و نمی‌خواهند زشتی رفتار فرانسه را نشان دهند.

کوشکی با اشاره به تلاش برخی از رسانه‌ها در کشور برای نادیده گرفتن حرکت اعتراضی فرانسوی‌ها و کمرنگ‌ کردن آن، گفت: این در حالی است که رسانه‌های اروپایی این اتفاق را انکار نمی‌کنند، البته طبیعی است که برخی از رسانه‌های داخلی می‌خواهند این اتفاق را نبینند تا اسطوره‌های رفاه در ذهن مخاطبانشان فرو نریزد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar