سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۸۸۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷- ۵۵: ۱۱
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر:
جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان و معاون سازمان و با شرکت اعضای شورای کانون بسیج اساتید برگزار گردید.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت  با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان دکتر حدادی و معاون  سازمان گلوی و با شرکت اعضای شورای کانون بسیج اساتید، در محل دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه ولایت برگزار گردید.

در این مراسم مسئول کانون ضمن خوش آمد به حضار گزارش کوتاهی از اقدامات انجام شده و پیش رو در نیمسال جاری را ارائه داد.

سپس  بامری از اعضای شورای کانون به  پیگیری از سوی سازمان بسیج اساتید و سایر نهادهای فرهنگی جهت در نظر گرفتن سهمیه برای اساتید دانشگاه‌های استان برای دیدار با رهبری اشاره نمود و  راه اندازی یک نشریه مستقل علمی برای بسیج اساتید استان و نیز برگزاری همایش هایی برای نکوداشت استادان شهید به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از برنامه‌های مهم برشمرد.

 در ادامه محمدی سلیمانی به برنامه ریزی جهت  تاسیس اندیشکده‌ای  برای حل مسائل شهر پرداخت.

 دکتر نجفی نیز  برگزاری منظم جلسات استانی را خواستار شد و  دکتر شیر علی تاسیس اندیشکده پیشرفت را پیشنهاد نمود.

در پایان دکتر حدادی به برگزاری اردوها و نشست های خانوادگی (بامحوریت  خانواده) ، برگزاری نشست‌هایی  با موضوع جنگ نرم و فضای مجازی ، برگزاری نشست‌های بصیرتی، تشکیل جلسات حلقه‌های صالحین؛ همکاری بدنه بسیج دانشجویی و کارمندی زیر نظر بسیچ  اساتید و  راه اندازی مجله الکترونیک در فضای مجازی اشاره نمود.

 منبع: روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar