سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۶۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷- ۲۸: ۱۲
سرپرست مدیریت بحران استانداری:
با پیشنهاد سرپرست اداره کل مدیریت بحران قزوین ایجاد یک دبیرخانه دائمی در سازمان مدیریت بحران کشور جهت پیگیری مکاتبات و مصوبات تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوی،قدرت اله مهدیخانی سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان قزوین، پیرامون جلسه مشترک معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور، مدیران کل مدیریت بحران سراسر کشور ودبیران مدیریت بحران شهرداری های مناطق22 گانه شهر تهران که در محل سازمان پیشگیری مدیریت بحران شهرداری تهران برگزار شد اظهار داشت: این جلسه حول 2 محور برنامه ریزی و اجرا شد که یک محور آن بررسی طرح جامع آموزشی استانها و دیگری دستور العمل اجرایی مدیریت بحران استانهای پیشتاز و معین تهران بزرگ بود.
وی افزود در خصوص آموزش، استان قزوین یکی از استانهای پیشتاز با عملکرد بسیار مثبت ارزیابی شده و در خصوص عملکرد استانهای پیشتاز و معین نیز، در بین 8 استان منتخب، استان قزوین اولین و تنها استانی است که جلسه بازدید و تبادل اطلاعات را با شهرداری منطقه 22 و نیز مکاتبات لازم در خصوص تبادل اطلاعات با شهرداری تهران را انجام داده است. وی ادامه داد: با پیشنهاد استان قزوین، مقرر گردید یک دبیرخانه دائمی در سازمان مدیریت بحران وزارت کشور تشکیل گردیده تا پیگیری مصوبات، دستورالعمل ها و مکاتبات، با سرعت و دقت بیشتری انجام واهداف این سازمان در سطح کشور به نحو شایسته، محقق گردد.
وی در پایان با بیان این مطلب که متاسفانه بین دستگاههای امدادی همچون جمعیت هلال احمر کشور، اورژانس کشور و سازمان مدیریت بحران کشور، هماهنگی معنی داری وجود ندارد و عملکرد این ارگانها ، خصوصا در طرح استانهای معین تهران، کاملا جزیره ای است، تاکید کرد: میبایست جلسات تبادل نظر و همفکری بین این سازمانها برگزار گردد و تصمیم گیری ها به صورت یکپارچه و هماهنگ انجام گرفته تا هم از دوباره کاری و بی نظمی جلوگیری شده و هم سطح کیفی و کمی خدمات رسانی به نحو شایسته ای ارتقا یابد.
1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar