سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۶۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷- ۰۴: ۱۳
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اذعان کرد:
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین در دیدار با بازدید از کمیته امداد شهر قزوین ضمن بررسی مسائل موجود به تشریح اقدامات و فعالیت های انجام شده در حمایت از مددجویان پرداخت.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، محمد صیادی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: در حال حاضر کمیته امداد استان قزوین بیش از 27 هزار خانوار را تحت حمایت خود دارد که این مددجویان از حمایت های تک یا چندخدمتی این نهاد بهره مند هستند.
وی ادامه داد: در حال حاضر 598 بیماری صعب العلاج و 100 بیمار خاص زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین هستند که تمامی هزینه های درمانی این بیماران رایگان است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین افزود: از محل کمک های پیامکی مردم که از طریق کد # 028*8877* اهداء شده، تعداد هزار و 609 دستگاه بخاری و آبگرمکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین خریداری شد.
وی اعلام کرد: طی شش ماهه نخست سال جاری دو هزار و 775 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین از بیمه تأمین اجتماعی بهره مند شده اند بدین معنا که برای آنها حق بیمه واریز شده و در پایان دوره مستمری تأمین اجتماعی دریافت خواهند کرد.
صیادی توضیح داد: طی شش ماه نخست سال جاری برای هزار و 875 خانوار یک میلیارد و 200 میلیون تومان و برای 900 خانوار روستایی و عشایری مبلغ 200 میلیون تومان حق بیمه پرداخت شده است در واقع در پایان شش ماهه نخست سال جاری 21 هزار و 637 خانوار با جمعیتی بالغ بر 35 هزار و 637 نفر از خدمات دائمی این نهاد بهره مند شده اند.
وی عنوان کرد: طی شش ماه سال جاری حدود یک میلیارد و 271 میلیون تومان به مددجویان ساکن در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان کمک موردی پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه از محل کمک‌های موردی به چهار هزار و 337 مددجو کمک معیشت پرداخت شده است، افزود: پرداخت کمک معیشت به مددجویان با هدف رفع مشکلات ضروری آنها است تا بتوانند نیازهای اساسی زندگی خود را تأمین کنند.
وی ادامه داد: از محل کمک‌های مردمی به 214 مددجو برای رفع مشکلات مالی، به 632 مددجو برای تأمین لوازم زندگی، به 267 دانش آموز برای تامین هزینه های تحصیلی، به 73 نوعروس تحت حمایت برای تأمین جهیزیه، به 42 مددجو برای تأمین مسکن مناسب و به 443 مددجو نیز برای رفع سایر گرفتاری‌هایشان کمک شده است.
صیادی یادآورشد: کمیته امداد استان قزوین با 128 مرکز درمانی و پزشک و یا بیمارستان قرارداد
همکاری دارد که مددجویان با مراجعه به این مراکز از خدمات کلینیکی، پاراکیلینیکی و بیمارستان بهره مند می شوند.
1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar