سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۸۱۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۷- ۴۰: ۲۰
حجت الاسلام سعیدی :
مسئول دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در جمع کارکنان نیروهای مسلح استان گلستان گفت: در بسیاری از کشورها با وجود تشکیل احزاب، نمی توانند نقش بسیج ما را اجرا کنند، که در حقیقت بسیج ما حرکت درونی مردمی بود برای پیشبرد و حفظ و تداوم انقلاب که این نقش در نوع خودش منحصر بفرد است.

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی مسئول دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در جمع کارکنان نیروهای مسلح استان گلستان که به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید گفت: بسیج شجره طیبه ایی بود که به دست حضرت امام خمینی(ره) معجزه وار از زبان وقلم ایشان تراوش کرد و امروز به یک درخت تنومندی تبدیل شده است که شاخه ها، برگ ها و میوه های آن در اقصا‌‌ نقاط منطقه غرب آسیا علاوه بر ایران گسترش پیدا کرده است وهمگان از میوه شیرین بسیج بهره مند می شوند.

وی افزود:آن روزی که امام (ره) دستور تشکیل بسیج را صادر کرد کمتر کسی تصور می کرد که این حرکت تبدیل شود به یک حرکت بالنده پویای پیش برنده و پیش رونده که امروز ما شاهد این ثمر دهی هستیم وشاید لایحه هایی در بسیج تعریف شده بود که کمتر آن روز قابل شناسایی و بیان بود.

وی بیان داشت:بسیج در همه عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد که مهمترین نقش آن تامین امنیت نظام و صیانت از آن را تضمین کرد چون نیروی انقلابی مکتبی حاضر در مسجد، محله و بازار وکسبه وادارات و.... توانست مهمترین نقش را در صیانت از نظام وانقلاب ایفا کند.

حجت الاسلام سعیدی ادامه داد: در بسیاری از کشورها با وجود تشکیل احزاب، نمی توانند نقش بسیج ما را اجرا کنند، که در حقیقت بسیج ما حرکت درونی مردمی بود برای پیشبرد و حفظ و تداوم انقلاب که این نقش در نوع خودش منحصر بفرد است.

مسئول دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: بسیج در عرصه های اقتصاد مقاومتی، فرهنگی ، دفاع مقدس ، سلامت وبهداشت مردم نقش بسیار گسترده ایی را ایفا کرده و امروز ما شاهد صدور فرهنگ بسیجی به کشورهای منطقه علی الخصوص عراق، فلسطین، یمن، سوریه، افغانستان هستیم.

وی در پایان گفت: رضوان خدا بر امام خمینی(ره) و درود ما بر امام خامنه ایی عزیز که توانست بعد از امام(ره) این شجره طیبه را تقویت و هدایت نماید و امروز مهمترین نقش را در پاسداری از انقلاب وارزش های دینی بر عهده دارد و امید است خداوند متعال حافظ و ناصر همه بسیجیان و فرماندهان بسیجی باشد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar