سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷- ۱۵: ۲۱
مسؤول کمیته مربیان فدراسیون ژیمناستیک
مسؤول کمیته مربیان فدراسیون ژیمناستیک گفت:تلاش داریم با موافقت رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور را به چند منطقه در جهت اجرای مطلوب تر برنامه ها و استعدادیابی در این رشته تقسیم کنیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، علیرضا خیاطی در حاشیه برگزاری دوره درجه ۳ مربیگری ژیمناستیک با اشاره به اهداف برگزاری این دوره آموزشی اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره پیشرفت رشته ژیمناستیک در بعد قهرمانی و هم همگانی و ایجاد پایگاه قهرمانی در شهرستان‌های که پتانسیل موفقیت این رشته در طول سال‌ها داشته و استفاده نمودن دیگر رشته‌ها از این رشته با توجه به پایه و مادر تمام ورزش‌ها بودن ژیمناستیک است.
وی با بیان اینکه شاهرود در قدیم یکی از قطب‌های ژیمناستیک بوده است گفت: امروز نیز با مدیریت صحیح اداره ورزش و جوانان و هیئت ژیمناستیک و مربیان تحصیل کرده و حضور پیشکسوتان این رشته همچنین احمد خراط‌ها که رئیس هیئت شهرستان است شاه. رشد و شکوفایی و ترقی این رشته باشیم.
مسؤول کمیته مربیان فدراسیون ژیمناستیک با توصیه به مسؤولین در انسجام و استفاده از مربیان کار بلد در پیشرفت رشته ژیمناستیک اظهار کرد: بروز رسانی تجهیزات سالن ژیمناستیک به وسائل روز دنیا نیز در پیشرفت این رشته اهمیت ویژه دارد.
وی با تاکید بر رشد ژیمناستیک در شهرستان‌ها افزود: برگزاری این دوره‌های آموزشی ویژه نوآموزان و مربیان با همت مسؤولین هیئت و طرح استعداد یابی از گروه سنی زیر ۸ سال و زیر ۱۰ سال می‌تواند در ایجاد پتانسیل و شناسایی استعداد‌ها موثر باشد.
وی برگزاری کلاس‌های مربیگری و ارتقا در سطح کشور و تقسیم بندی کشور به چند منطقه را از برنامه‌ای این کمیته نامبرد گفت: تلاش داریم با موافقت رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور را به چند منطقه در جهت اجرای مطلوب‌تر برنامه‌ها و استعدادیابی در این رشته تقسیم و به اهداف این رشته در بعد قهرمانی و همگانی دست یابیم.
لازم به ذکر است دوره آموزش درجه ۳ ژیمناستیک از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در خانه ژیمناستیک شاهرود زیر نظر فدراسیون در حال برگزاری است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar