سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۸۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۵۲: ۱۶
مدیر دفتر نگهداري راههاي روستايي و فرعي راهداری کشور:
مدیر دفتر نگهداري راههاي روستايي و فرعي سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: راهداری زمستانی همیشه حساس بوده و مدیریت کردن نیز در آن امری مهم است.

مدیریت کردن در راهداری زمستانی امری مهم استبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمد رودباری در نشست هماهنگی راهداری زمستانی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه راهداری زمستانی همیشه حساس بوده و مدیریت کردن نیز در آن امری مهم است، اظهار داشت: به دلیل همین غیرقابل پیش بینی بودن باید استفاده از تجهیزات در این برهه بسیار قوی باشد.

وی افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مسئول و پاسخگوی مشکلات حوزه راهداری و جاده است و باید با حساسیت زیاد دنبال شود.

مدیر دفتر نگهداري راههاي روستايي و فرعي سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ادامه داد: افکار عمومی توان پذیرش نقطه ضعف های جاده ای را ندارد و به همین دلیل اقدامات اجرایی باید به شکل کامل باشد.

وی با ابراز خرسندی از اینکه خوشبختانه راهداری همدان همواره روسفید بوده است، یادآور شد: از هر محوری وارد همدان شویم شاهد روان بودن راه های استان هستیم چرا که در شرایط بحرانی عوامل راهداری استان در جاده ها هستند تا از هر گونه ترافیک و راهبندان جاده ای جلوگیری شود.

رودباری با تأکید بر اینکه در هر شرایط و به هر علتی جاده ای مسدود شود راهداری باید پاسخگو باشد، بیان کرد: آموزش در رأس همه امور راهداری است و تمامی عواملی که در راهداری زمستانی دخیل هستند باید آموزش لازم را دیده و توجیه شوند.

وی در ادامه بر تعامل و همکاری با سایر نهادهای و دستگاه های مرتبط تأکید و تصریح کرد: توان راهداری محدود است و در شرایط حاد حتما نیازمند استفاده از توان دیگر ارگان ها بوده و هست و در حقیقت ارتباط و تعامل نقش بسزایی در پیشبرد امور دارد .

مدیر دفتر نگهداري راههاي روستايي و فرعي سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابراز داشت: گاهی باید در موارد خاص قادر به تصمیم گیری های مناسب باشیم و اگر لازم بود حتی باید جاده ها نیز بسته شود زیرا همه توان ما باید حفاظت از جان مردم و سفرهای ایمن باشد.

وی اضافه کرد: در بحث راهداری جاده ای، رعایت استرس مسافران در جاده ها باید توجه شود شاید آنها تجربه و شجاعت راهداران را نداشته باشند.

رودباری همچنین اطلاع رسانی، همکاری و تعامل، کنترل و نظارت، بازنگری امور، رفع ضعف ها و تقویت نقاط قوت را از مهمترین موارد کار در راهداری جاده ای عنوان کرد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar