سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۴۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۲
یادداشت/ احمد حسینی
یوم‌الله ۱۳ آبان نماد ۴۰ سال ایستادگی و مقاومت و ظلم‌ستیزی ملتی است که برای کسب عزت و سربلندی و احیای اسلام ناب از هرگونه مجاهدت و ایثار و بذل جان خویش دریغ ننموده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، احمد حسینی؛ یوم‌الله ۱۳ آبان را که به‌حق روز ملی «مبارزه با استکبار جهانی» لقب گرفته است، بایستی هموراه مورد توجه قرار داد، از یک طرف یادآور جنایت‌های آمریکای جهان‌خوار در حق ملت بزرگ ایران و ملت‌های مظلوم و ستمدیده جهان با کارنامه‌ای سرشار از ظلم و کشتار میلیون‌ها انسان بی‌گناه در سرتاسر عالم و چپاول اموال و ثروت ملت‌ها و در ایران اسلامی، فهرست بلند از خبائث غیرقابل فراموش شدن همچون حمایت‌های بی‌دریغ از رژیم ستمشاهی، پشنیبانی از گروه‌های معاند، ضدانقلاب و منافقین در جنگ تحمیلی هشت ساله و پس از آن تاکنون، نقشه‌ها و توطئه‌های گوناگون و استمرار تحریم‌های ظالمانه در طول ۴۰ سال حیات بابرکت انقلاب اسلامی، تشدید آن تحریم‌ها در این ایام و به بیان دیگر جنگ تمام عیار اقتصادی، فرهنگی و... علیه ملت بزرگ ایران بود.

تجربه ملت بزرگ ایران چه قبل از پیروزی انقلاب و پس از آن تاکنون، این مهم را به اثبات رساند که راه مقابله با مستکبران عالم ایستادگی و مقاومت است و هرگونه کوتاه آمدن، پذیرفتن ذلت ابدی است، تجریه ایستادگی و مقاومت با روحیه جهادی چه در دوران پیروزی انقلاب و چه در دوران پرافتخار دفاع مقدس و پس از آن، مسیر روشنی‌بخش را پیش چشمان ملت‌های آزاده جهان قرار داده است و ادامه این راه سعادت بخش عمل به وصایا و رهنمود‌های امامین انقلاب و تمسک به سیره و منش شهیدان والامقام خواهد بود.

یوم‌الله ۱۳ آبان نماد ۴۰ سال ایستادگی و مقاومت و ظلم‌ستیزی ملتی است که برای کسب عزت و سربلندی و احیای اسلام ناب از هرگونه مجاهدت و ایثار و بذل جان خویش دریغ ننموده‌اند. این روز مهم در سه واقعه تأثیرگذار نهضت امام عظیم‌الشان و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی نقطه عطفی شد که تاکنون مسیر هدایت‌گر و راه نجات‌بخش ملت بزرگ ایران در استقامت و پایداری در مقابل نظام سلطه ثابت قدم نموده‌اند از واقعه تبعید بنیانگذار انقلاب که با تمسک به اجداد مطهر و سرور و سالار شهیدان در مقابل ظلم ایستاد تا ظلم‌ستیزی دانش‌آموزان قهرمانی که شجاعانه در برابر ظالمان شوریدند و دانشجویانی که برای ریشه کن کردن درخت فاسد نظام سلطه برای پایان دادن به یک عمر دشمنی و توطئه و خنثی نمودن نقشه‌های شوم بر علیه ملت مظلوم و ستمدیده و تازه رها شده از یوغ استبداد در آبان ۵۸ است.

این ظلم ستیزی و استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران که تاکنون در کل ۴۰ سالگی بالندگی انقلاب نظام مقدس اسلامی منجر به فتح قله‌های پیشرفت علی‌رغم همه مشکلات، معضلات، دشمنی‌ها و تحریم‌ها شده است، متاثر از تمسک به سیره و منش رهبر نهضت عاشورا و عینیت بخشیدن به نوای ملکوتی «هیهات من‌االذله» بوده و تا طلیعه ظهور خواهد ماند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar