سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۰۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷- ۳۸: ۱۹
جانشین سپاه شاهرود:
جانشین سپاه ناحیه شاهرود گفت: باید تلاش کرد با تقویت مساجد در جهت ارتقا بسیج در سطح محلات گام برداریم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سرهنگ دوم پاسدار احمد حسین پور در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه ثامن الائمه حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا که با حضور امام جمعه شهر مجن و بسیجیان و آحاد مردم این شهر برگزار شد در سخنانی با اشاره به ضرورت مسجد محوری در برنامه های بسیج اظهار کرد: باید به مسجد توجه ویژه نماییم چرا که امام راحل مسجد را سنگر عنوان کردند که باید این سنگر را حفظ کرد و در این سنگر نیروهایی مدافعی وجود دارد که پایگاه بسیج و بسیجیان از آن جمله است.
وی افزود: بسیج و تفکر بسیجی برگرفته از مسجد و فرهنگ ناب اسلامی و اعتقادی است و حضور بسیج در مسجد سبب تقویت این رکن مهم است.
جانشین سپاه شاهرود با تاکید بر تقویت مساجد جهت ارتقا بسیج در سطح محلات گفت: مرکز فرماندهی در محلات مسجد است و باید تلاش کنیم این مرکز را روز به روز تقویت نماییم و حضور پایگاه بسیج در این راستاست.
وی با بیان اینکه امروز در جنگ نرم دشمن اعتقادات را هدف گرفته است افزود: مرکز تولید اعتقادات و ترویج آن مساجد است و باید به نوجوانان و جوانان را در این مرکز و سنگر منم ارتباط داد و وجود پایگاه های بسیج در این راستا باید وظایف خود را عمل نمایند.
در این مراسم از زحمات کاظمی فرمانده سابق تقدیر و عباس حاج بابا به عنوان فرمانده جدید پایگاه ثامن الائمه شهر مجن معرفی شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar