سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۶۷۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷- ۲۰: ۱۳
آیت‌الله نوری همدانی گفت: همانطور که قبلا گفتم FATF یک قرارداد عبری، عربی، غربی است توقع بود با عنایت بیشتری در مجلس بررسی می‌شد. ما نظر خود را گفتیم تا فردا تاریخ قضاوت نکند که سکوت کردیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید  در ابتدای درس خارج فقه امروز خود (چهارشنبه 18 مهر) در مسجد اعظم قم، ضمن بیان شاخصه های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام راحل که اسلام ناب و ظلم ستیزی و احیای فرهنگ ایثار شهادت، خودباوری و مقابله با استکبار است، بیان داشت: این انقلاب هدیه الهی است و باید با قدرت از آن محافظت کرد. 

وی افزود: چطور می‌شود با آمریکا که همه کارنامه‌اش علیه ایران است قرداد بست، کشوری که همیشه علیه ملت ایران تحریم و تهدید و جنگ داشت. 
آیت‌الله نوری همدانی تصریح کرد: چطور می‌توان قرارداد مبارزه با تأمین منابع مالی تروریست را امضاء کرد و تعیین مصداق با آمریکا باشد؟ آمریکایی که عربستان و صهیونیست را که دایم مشغول کشتار هستند تروریست نمی‌داند، اما حزب‌الله لبنان را تروریست معرفی می‌کند. 
وی ادامه داد: خلاصه انسان نمی‌تواند هم گرایش به استکبار داشته باشد هم گرایش به اسلام، امیدوار هستیم شورای نگهبان با دقت این موضوع را بررسی کند تا با شرع و قانون اساسی مخالف نباشد. 
این مرجع تقلید اظهار داشت: رهبری هم فرمودند کنوانسیون‌هایی که در غرب طراحی می‌شود، تصویب نکنید. 
آیت‌الله نوری همدانی گفت: همانطور که قبلا گفتم FATF یک قرارداد عبری، عربی،  غربی است و با شاخصه‌های انقلاب منافات دارد و -با احترام به نمایندگان محترم- توقع بود با عنایت بیشتری بررسی می‌شد. ما نظر خود را گفتیم تا فردا تاریخ قضاوت نکند که ما سکوت کردیم. 
وی وضعیت کنونی معیشت مردم را بسیار ناراحت‌کننده دانست و از مسئولان تقاضا کردن با یک مدیریت صحیح و نظارت کامل مشکلات را جدی و سریع حل کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar