سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷- ۰۱: ۰۹
مسئول سازمان بسیج کارمندان در گفتگو با «بسیج» اعلام کرد
فصیح رامندی گفت: بسیج کارمندان طی 45 روز با مشارکت دستگاه های اجرایی 1179 میز خدمت را با حضور بیش از 5هزار مدیر اجرایی برپا کرد که این کار عموما در حاشیه شهرها و مناطق محروم صورت گرفت.

ناصر فصیح رامندی مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، در خصوص نقش آفرینی بسیج کارمندان در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، گفت: سازمان بسیج کارمندان موضوع برپایی میزهای خدمت در حاشیه شهرها و مناطق محروم را در دنبال می کرد.

وی ادامه داد: بسیج کارمندان طی 45 روز با مشارکت دستگاه های اجرایی 1179 میز خدمت را با حضور بیش از 5هزار مدیر اجرایی برپا کرد که این کار عموما در حاشیه شهرها و مناطق محروم صورت گرفت.

مسئول سازمان بسیج کارمندان با بیان اینکه بیش از 75 هزار نفر با مراجعه به میز خدمت مشکلاتشان را مطرح کردند، افزود: فلسفه میز خدمت این است که با حذف بروکراسی های اداری اضافی و زمان بر، رسیدگی و رفع مشکلات مردم را تسریع کند و بر همین اساس مشکلات بسیاری از مراجعه کنندگان به این میزهای خدمت مستقیما توسط مدیران اجرایی مرتفع گردید.

فصیح رامندی اذعان کرد: مردم از این اقدام بسیج بسیار خرسند و راضی بودند و دیدند که بسیج برای خدمت به مردم دستگاه های اجرایی دولت را با خود همراه ساخته است، از طرفی مدیران دستگاه های اجرایی وقتی در بین مردم حضور می یابند و با مشکلاتشان از نزدیک روبرو می شوند تحولی در ادامه فعالیت های خود ایجاد می کنند و از این منظر برگزاری چنین میزهای خدمتی در قالب اردوهای جهادی بسیج کارمندان اقدام اثرگذاری است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar