سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۳۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷- ۳۵: ۱۱
کار گروه های خاص بر ارائه راه حل و بسته های ویژه کوتاه مدت برای گذر از شرایط فعلی در همه خانه های نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در کشور راه اندازی و نتایج نهایی به قسمت های متولی در دولت ارائه می گردد.

ظرفیت بالای خانه نخبگان بسیج راهگشای حل مبنای مشکلات کشور 

سجاد سنگسری معاون  پشتیبانی توسعه و فناوری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در جمع مدیرهای عالی دانش و پژوهش نیروهای مسلح در شمال غرب کشور گفت: امروز ظرفیت بالای نخبگان و اساتید بسیجی در سطح کشور بعنوان کانون های جوشان تفکر و اندیشه ورزی در خدمت حل مسائل ضروری نظام اسلامی ایران است. وی در خصوص مشکلات خاص چند ماهه اخیرکشور و مشکلات معیشتی مردم افزود: کار گروه های خاص بر ارائه راه حل و بسته های ویژه کوتاه مدت برای گذر از شرایط فعلی در همه خانه های نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در کشور راه اندازی و نتایج نهایی به قسمت های متولی در دولت ارائه می گردد. وی همچنین افزود خانه های نخبگان در سراسر کشور از با تجربه ترین و عالم ترین نخبگاه علمی هر استان تشکیل شده و با ایجاد بانکی از توانمندی ها و نیازمندی های  هر استان در غالب گروه های اندیشه ورز نسبت به حل مشکلات اساسی و کمک به دغدغه های مردم به صورت مبنایی فعالیت می کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar