سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷- ۱۲: ۰۰
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روز‌های آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان ۳۴ درجه خواهد بود.
دمای قم به ۳۴ درجه می‌رسد
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، محمدرضا قاضی با اشاره به پیش بینی وضعیت آب و هوای استان طی روز‌های آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اوایل شب افزایش ابر، رگبار رعد و برق و در برخی از ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم ۱۷ درجه و ۳۴ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان ۱۸ درجه و ۳۴ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۱۴ درجه و ۳۲ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۴۷ کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با ۱۴ درجه و منطقه فدک با ۳۳ درجه بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar