سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۵۹۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷- ۳۰: ۲۳
خبرگزاری بسیج: قائم مقام شهرداری منطقه 20 از بهسازی و ایمن سازی مسیرهای منتهی به 248 مدرسه این منطقه در قالب فعالیت های عمرانی و ترافیکی تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20 ساسان مسعودی در جریان نظارت میدانی از فعالیت های اجرایی طرح استقبال از مهر 97 با بیان این مطلب گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید و بر اساس طرح استقبال از مهر 97 بهسازی 30 مدرسه در قالب رنگ آمیزی، آسفالت، تجهیز سرویس های بهداشتی و رفع مشکلات عمرانی مسیرهای منتهی به مدارس در 153 موقعیت مکانی از نیمه شهریور آغاز شده است و تا پیش از شروع سال تحصیلی به پایان می رسد.

مسعودی ارتقاء سطح خدمات آموزشی، فرهنگی و بهداشتی دانش آموزان را از مهمترین اهداف طرح استقبال از مهر برشمرد و افزود: ایمن سازی ترافیکی محورهای اصلی و منتهی به 248 مدرسه در قالب خط کشی بلوک عابر پیاده، خط کشی کلمات نوشتاری، نصب تابلو گذر دانش آموز، تابلو گذرگاه عابر پیاده، بهسازی سرپناه های ایستگاه های اتوبوس و نوسازی استوانه های ایمنی نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

وی به اهمیت آمادگی شهر برای ورود به سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: علاوه بر فعالیت های نگهداشت شهر و آماده سازی فضاهای شهری، نظافت و شستشوی مدارس و مراکز آموزشی نیز از سوی مدیریت شهری در حال اجراست.

قائم مقام شهرداری منطقه 20 به برنامه های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری در زمان بازگشایی مدارس نیز اشاره کرد و یادآور شد: طرح استقبال از مهر شامل فعالیت های مختلف عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و امورشهری است که بر اساس تعامل مدیریت شهری و آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: