سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۰۵: ۰۹
توسط گروه جهادی شهدای بگدانه سپاه عشایر فارس صورت گرفت؛
گروه جهادی شهدای بگدانه سپاه عشایر فارس، چشمه آب شرب و آشامیدنی ۲۳۰ خانوار روستای بگدانه را لایه روبی کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شیراز، گروه جهادی شهدای بگدانه سپاه عشایر فارس، باتوجه به خشکسالی های پی درپی درسال های گذشته و کمبود آب شرب در روستا و همچنین شور شدن آب رودخانه که محل تامین آب لوله کشی روستا می باشد، به همت جوانان متعهد و دلسوز، چشمه آب شیرین که در منطقه ی صعب العبور واقع شده است را لای روبی کردند.

احمد کرمی مسئول گروه جهادی شهدای روستای بگدانه که تحت نظر حوزه قدس کهمره سرخی سپاه عشایر فارس فعالیت می کند در این زمینه گفت : گروه جهادی شهدای روستای بگدانه به همت جوانان دلسوز روستا در سال گذشته در قالب فعالیتهای عمرانی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی تشکیل شده که این گروه هرساله در راستای طرح محرومیت زدایی و خدمات رسانی فعالیتهای را انجام می دهد.

 وی افزود: گروه جهادی شهدای روستای بگدانه به صورت خودجوش با همکاری شورای اسلامی، دهیار و بزرگان این روستا همچنین به مدت 5 روز فعالیت خود را در ساخت  مسجد جابربن عبدالله انصاری در زمینی به مساحت  600 مترمربع  شروع نموده و تا مرحله دیوار چینی در دو طبقه پیشرفت داشته است .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar