سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۹۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۹
هدف از ایجاد این مرکز حمایت از جوانان نخبه و استعداد های برتر کشور در حوزه دانش آموزی و دانشجویی برای تقویت اکو سیستم استارت آپ ها  و ترویج فرهنگ کار آفرینی است .

اولین مرکز نوآوری و شتابدهی بسیج در هفته بسیج افتتاح می گرد.به گزارش علم و فناوری بسیج خبرگزاری بسیج، سجاد سنگسری معاون پشتیبانی توسعه  منابع انسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری  گفت:

اولین مرکز نوآوری و شتابدهی بسیج با همکاری مرکز توسعه فناوری راهبردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در مجتمع فرهنگی 13 آبان در هفته بسیج به بهره برداری خواهد رسید.

سنگسری هدف از ایجاد این مرکز را حمایت از جوانان نخبه و استعداد های برتر کشور در حوزه دانش آموزی و دانشجویی برای تقویت اکو سیستم استارت آپ ها  و ترویج فرهنگ کار آفرینی اعلام و خاطرنشان کرد، همه مراکز رشد خلاقیت بسیج در سراسر کشور بعنوان زیر شاخه های این مرکز نوآوری مسئولیت شناسایی،جذب و معرفی ایده های برتر را بر عهده خواهد داشت.

سنگسری همچنین عنوان نمود با تعامل خوبی که با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور طی چند سال اخیر به وجود آمده است. سعی گردیده تا ظرفیت همه اساتید و مراکز فعال علم و فناوری کشور در اقدامات بعدی این مرکز نوآوری مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین افزود برای حمایت و ترویج کار آفرین دانش بنیان بومی شده آموزشهای تخصصی صورت پذیرفته و در صدد راه اندازی صندوق های سرمایه گزاری خطر پذیز برای ایده های موفق و بومی جهت سرمایه گزاری و خلق ثروت برای کشور خواهیم بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar