سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۸۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷- ۴۴: ۲۲
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: محاکمه مفسدین اقتصادی مستلزم تحقیق و مدارک مستند است.

محاکمه مفسدین اقتصادی مستلزم تحقیق و مدارک مستند استاکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد با بیان اینکه محاکمه مفسدین اقتصادی مستلزم تحقیق و مدارک مستند است، اظهار داشت: اگر مشخص شود وزارتخانه‌ای در انجام وظایف اقتصادی خود کوتاهی کرده یا با مفسدین همکاری کرده با برخورد مجلس مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخورد با مفسدین حقیقی به عهده قوه قضاییه است، افزود: دستگاه‌های تحقیقاتی همانند دیوان محاسبات در حکم بازوی مجلس هستند که با مطلع کردن نمایندگان می‌توانند کمک زیادی به کشف و شناسایی مفسدین کنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل کاروان خدمت بیان کرد: فلسفه اصلی ایده راه‌اندازی کاروان خدمت، حضور گروهی مسئولین در محلات و روستاهای شهرستان است.

وی با بیان اینکه این اقدام برای پر شدن فاصله مابین مسئولین و مردم است و ضرورت آن در بازه زمانی فعلی بیش از پیش احساس می‌شود، ادامه داد: اکنون و در این وضعیت اقتصادی، زمان همدلی مابین مردم و مسئولین است.

رنجبرزاده در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به پویش «فرزندت کجاست؟» گفت: بنده دارای یک پسر و یک دختر هستم که پسرم دانشجوی سال دوم رشته کامپیوتر در یکی از دانشگاه‌های دولتی و دخترم نیز دانش‌آموز سال آخر دبیرستان و مشغول تحصیل در یک مدرسه عادی دولتی است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar