سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۳۶۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷- ۴۳: ۱۵
بطحایی در اختتامیه جشنواره فرهنگی ـ علمی فرهنگیان بسیجی:
وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه حتماً ما از این شرایط سرافرازانه بیرون خواهیم آمد، گفت: در این شرایط به فرهنگ بسیجی بسیار نیاز داریم

به گزارش خبرگزاری بسیج، مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره فرهنگی ـ علمی فرهنگیان بسیجی، امروز در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهار کرد: در ماه‌های اخیر، دشمنی دشمنان به اوج رسیده است و کشور را با شرایط خطیری  مواجه کرده است و طی چند ماه آینده شرایط سخت‌تری را به خصوص در حوزه اقتصادی رقم می‌زند.

بطحایی ادامه داد: در طی سال های بعد از انقلاب با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شدیم ولی با همت مردم و راهبری رهبر معظم انقلاب، در حال حاضر حرفی در جهان برای گفتن دادیم.

وی به افتتاحیه المپیاد جهانی زیست‌شناسی در تهران اشاره کرد و گفت: مسؤول ibo گفت که با دیدن تهران و برگزاری این مراسم شگفت زده شدم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در شرایطی که کشور ما را حامی تروریسم معرفی می‌کنند، نخبگان ۷۱ کشور در المپیاد جهانی زیست‌شناسی شرکت کردند  که ۲۳ کشور اروپایی هستند.

وی با تأکید بر اینکه حتماً ما از این شرایط سرافرازانه بیرون خواهیم آمد، گفت: در این شرایط به فرهنگ بسیجی بسیار نیاز داریم.

بطحایی افزود: ما و اینها محقق نمی‌شود مگر فرهنگ و روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: تنها راه توفیق آموزش و پرورش تقویت این روحیه و انتقال آن است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: