سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۳۵۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۳۹: ۱۹
طی اطلاعیه ای مطرح شد؛
در واقع غرب بیش از آنکه بخواهد با حجاب بستیزد، از حجاب می هراسد و این خود نشانگر این است که انقلاب اسلامی با پرچم حجاب در جهان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، همزمان با هفته عفاف و حجاب حوزه حضرت معصومه(س) ناحیه بسیج قرچک اطلاعیه ای در این خصوص بیان کرد.
متن اطلاعیه به شرح زیر است:
سال ۱۳۴۱ ملت ایران در پی قانون کشف حجاب توسط رژیم طاغوت رضا خان ،این طرح خفتبار را برنتابیده و در مقابل جریان فساد و ولنگاری، ایستادگی و مقاومت کردند، از این رو ۲۱ تیر ماه به یاد جانفشانی های آن مدافعان حریم عفاف در مقابل مسجد گوهرشاد به عنوان روز ملی عفاف و حجاب نهادینه شد.
امروز نیز لازم است نسبت به جریان فساد و بی اخلاقی ها و سیل خانمان سوز فرهنگ برهنگی و بی عفتی،که میرود تا دامان همه را آلوده سازد و دستورات خدا را به سخره گیرد بیشتر احساس مسئولیت کنیم، پس بیایید برای خدا به پا خیزیم و برای جامعه خود اقدامی جدی و بازدارنده انجام دهیم تا غضب خداوند را از خود دور کنیم...
امروز عفاف و حجاب یک مسأله صد در صد اجتماعی، فراجنسیتی و بسیار فراتر از یک رفتار دینی و مذهبی است.
عرصه عفاف و حجاب بیش از قانون و بودجه و ساختار رسمی، نیازمند ساختارهایی برآمده از بطن مردم انقلابی، معتقد و دغدغه مند است.
غرب چیزی فراتر از یک رفتار دینی از حجاب به مشامش میرسد و موضوع عفاف و حجاب همواره تهدیدی برای دشمن بوده است، در واقع غرب بیش از آنکه بخواهد با حجاب بستیزد، از حجاب می هراسد و این خود نشانگر این است که انقلاب اسلامی با پرچم حجاب در جهان صادر شده است./

فاطمه خانی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar