سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۴۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷- ۴۴: ۱۱
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از بسیج کارگری تهران بزرگ بازدید کرد.

به گزارش سرویس بسیج کارگری کشوری خبرگزاری بسیج،  مسئول سازمان بسیج کارگری کشور و   مدیران این سازمان از بسیج کارگری تهران بزرگ بازدید کردند

در این بازدید نشستی با فرماندهان حوزه های کارگری تهران بزرگ به منظور کمک به رفع موانع و مشکلات کار و تولید برگزار شد .

همچنین وحید تیموری،مسئول بسیج کارگری تهران بزرگ و  فرماندهان حوزه های بسیج کارگری استان گزارشی از اقدامات مفید صورت گرفته برای کمک به حل مشکلات و معضلات کارخانجات و وضعیت حوزه و پایگاه ه ارائه کردند و همچنین معضلات پیش رو کارگران و کارفرمایان کارخانه های این استان را ارزیابی و برای پیدا کردن راهکار مناسب به تعامل و گفتگو پرداختند.

علی حسین رعیتی فرد،مسئول سازمان بسیج کارگری کشور  گفت: امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و در  وضعیتی قرار داریم که دشمن به دنبال ایجاد مانع در مسیر اقتصاد کشورمان ایران است. وی بیان کرد: نگاه بسیجی‌وار و حرکت به سوی مدیریت جهادی زمینه را برای رشد و توسعه بیش از پیش کشور فراهم می‌کند.

رعیتی فرد ضمن تشکر از اقدامات بسیجی وار و تلاش های فراوان در رفع موانع تولید اظهار داشت:این سازمان میکوشد تا مشکلات حوزه ها و رده های بسیج کارگری کشور در سطح کشور را مرتفع کند تا این رده ها چابک تر در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.  

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar