سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۰۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷- ۳۵: ۰۸
مسوول سابق بسیج کارگری زنجان در گفتگو با "بسیج":
رسول اکبری گفت: برای مدیریت منابع انسانی باید سطح دانش، اطلاعات و مهارت ها و قابلیت ها را ارتقا داد. توسعه منابع انسانی تنها از آموزش های زیادی حاصل نمی شود بلکه باید بصورت برنامه ریزی شده و نظام مند عمل شود.

 رسول اکبری مسوول سابق بسیج کارگری زنجان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: با توجه به اینکه ویژگی زمان ما جهانی شده است و ارتباطات انسانی در عرصه جهان گسترش یافته است لذا داشتن منابع انسانی و کارگران توانمند، خلاق و ارزش آفرین سلاح اصلی مدیران ددر رقابت خواهد بود.

وی با بیان اینکه آینده واحدهای تولیدی در این است که بتوانند ظرفیت هایی را برای منابع انسانی خود ایجاد نمایند افزود: این در حالی است که یک نظام مدیریت منابع انسانی جامع در ایجاد رقابت بیشتر و مستمر نقش اساسی دارد.

اکبری در ادامه خاطرنشان کرد: در میان فعالیت های متنوع مدیریت منابع انسانی، توسعه منابع انسانی از متعارف ترین و هزینه برترین فعالیت های مدیریت منابع انسانی محسوب می شود.

 مسوول سابق بسیج کارگری زنجان در خاتمه افزود: برای مدیریت منابع انسانی باید سطح دانش، اطلاعات و مهارت ها و قابلیت های کارکنان و کارگران را ارتقا داد. این در حالی است که توسعه منابع انسانی تنها از آموزش های زیادی حاصل نمی شود بلکه باید بصورت برنامه ریزی شده و نظام مند عمل شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar