سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۲۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷- ۵۹: ۰۹
سخنگوی اورژانس کشور مطرح کرد
سخنگوی اورژانس کشور با اعلام آخرین آمار مراجعه‌کنندگان به اورژانس در شب گذشته و در هنگام پخش مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی گفت: شب گذشته ۶۴ مورد به اورژانس مراجعه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، مجتبی خالدی در با اعلام آخرین آمار ماموریت‌های اورژانس در استادیوم آزادی در شب گذشته، گفت: در حین بازی ایران _. پرتغال ۴۳ مورد درمان سرپایی توسط نیرو‌های اورژانس انجام شده است. همچنین تا ساعت ۴ بامداد ۲۱ مورد تماس با ۱۱۵ برقرار شده است.

وی ادامه داد: از تماس‌های گرفته شده با اورژانس ۱۰ مورد عدم همکاری و اخذ امضا، ۳ مورد لغو ماموریت و ۱ مورد از تماس‌ها کاذب بوده است.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: همچنین از تماس‌های گرفته شده با اورژانس ۵ مورد به بیمارستان منتقل شده‌اند.

خالدی با اشاره به افرادی که به بیمارستان منتقل شده‌اند، تصریح کرد: اسامی افرادی که به بیمارستان منتقل شده‌اند عبارتند از: حسین اروانه ۲۴ ساله با مشکل قلبی اعزام به بیمارستان فیروز آبادی، زهره عابدی کلخوریان ۳۳ ساله با مشکل داخلی اعزام به بیمارستان بوعلی، مهدی فضلی ۲۲ ساله بامشکل ارتوپد اعزام به بیمارستان بعثت، محمدرضا اکبری ۲۰ ساله با مشکل ارتوپد اعزام به بیمارستان بعثت و عین الله یعقوبی زاده ۳۱ ساله که با مشکل داخلی قلبی به بیمارستان فیروز آبادی اعزام شده‌اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar