سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۲۹۵۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷- ۱۹: ۱۵
رئیس پلیس راهور پایتخت:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت خطاب به فوتبال دوستان گفت: در صورت برد تیم ایران در مقابل پرتغال هیجان حاصل از شادی و نشاط‌شان را در رانندگی دخیل نکرده و از رانندگی هیجانی پرهیز کنند.

 به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خصوص بازی امشب تیم ملی ایران و پرتغال اظهار داشت:  با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال ، در صورت پیروزی تیم ملی ، خواهشمند است شهروندان تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتیاط حین رانندگی خوداری کنند.

وی گفت: رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعاً خطر ساز خواهد بود و میتواند لطمات جبران ناپذیری با خود در پی داشته باشد.

مهماندار تصریح کرد: با توجه به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و  مشخص در شب استفاده نکنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد ؛ لذا رانندگان حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.

وی ادامه داد: ممکن است در آن ساعات از شب خودروهای امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان در سطح معابر و به خصوص بزرگراه‌ها تجمع نکرده  و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نکنند  که قطعا با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ماموران پلیس تا عادی شدن تردد در سطح معابر حضور  فعال دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar