‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۲۹۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷- ۴۸: ۰۸
عظمت و اقتداری که ایران در مقابل هجمه قدرت‌های جهانی از خود نشان داده است همه را مدیون خون پاک شهیدان این مرز و بوم هستیم و ادای دین به شهدا به دلیل این عزت و اقتدار از اهمیت مهمی برخوردار است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، حجت الاسلام پوربابایی در آستانه برگزاری یادواره شهدای حوزه فتح ناحیه مرکزی یزد با اشاره به لزوم برگزاری اینگونه یادواره‌ها اظهارداشت:عظمت و اقتداری که ایران در مقابل هجمه قدرت‌های جهانی از خود نشان داده است همه را مدیون خون پاک شهیدان این مرز و بوم هستیم و ادای دین به شهدا به دلیل این عزت و اقتدار از اهمیت مهمی برخوردار است.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد در خصوص اهمیت مقام شهدا نیز گفت:شهدا با نثار خون پاکشان امنیت و عزت را به ما هدیه کردند و ما موظف هستیم به عنوان ادامه دهندگان راه این شهدا این مسیر امن و باعزت را حفظ نموده و با برگزاری یادواره‌های شهدا انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان را ادامه دهیم.
وی در ادامه با اشاره به جبهه جنگ نرم و لزوم آگاهی از خطرات این جبهه افزود:امروز دشمن با شکست در جبهه جنگ سخت دست به دامن جنگ نرم شده است و با راه اندازی چندین هزار کانال ماهواره ای، سایت‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی سعی در تغییر باور‌ها و سبک زندگی این مردم دارد تا شکست‌های مفتضحانه خود در جنگ سخت را جبران نماید.
حجت الاسلام پوربابایی گفت:: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم شهدای بزرگی را تقدیم این نظام کردند و به واسطه خون این شهیدان، انقلاب اسلامی ایران بیمه شده است که ما مدیون آن‌ها هستیم و باید قدردان آن‌ها و خانواده‌هایشان باشیم.
وی در پایان، برگزاری یادواره‌های شهدا را فرصتی برای تجدیدمیثاق با شهدا دانست و افزود: این یادواره‌ها فرصتی برای ما است تا با خود عهد ببندیم و وظایف و تکالیف خود را با همه وجود و خلوص نیت انجام دهیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar