سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷- ۲۳: ۰۰
رئیس مجمع بسیج استان همدان تأکید کرد
رئیس مجمع بسیج استان همدان با تأکید بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ «از کجا آوردی» گفت: باید به این توجه کرد و با نهادینه کردن این فرهنگ مسئولین شفاف‌سازی کنند و امکانات و مستقلات خود را نشان دهند.

ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ «از کجا آوردی»به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمدعلی زلفی‌گل در همایش روز بسیج اساتید با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ «از کجا آوردی» اظهار کرد: عده‌ای از مسئولین نظام به خاطر عدم شفافیت و فرهنگ «از کجا آوردی» به فساد کشیده شده‌اند و به همین دلیل مردم نسبت به نظام بدبین می‌شوند.

وی با تأکید بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ «از کجا آوردی» افزود: باید به این توجه کرد و با نهادینه کردن این فرهنگ مسئولین شفاف‌سازی کنند و امکانات و مستقلات خود را نشان دهند، در غیر این صورت نشان از این دارد که فسادی صورت می گیرد.

رئیس مجمع بسیج استان همدان یادآور شد: وقتی فردی می‌خواهد نماینده مردم در نظام شود و برای تبلیغات خود میلیاردها هزینه می‌کند که سرجمع حقوق چهار سال ایشان یک پنجم هزینه صورت گرفته برای تبلیغات هم نمی‌شود اینها پنهان شدنی نیست و دیده می‌شود و نشان از فساد دارد.

وی با بیان اینکه عمده‌ترین نقطه ضعف نظام جمهوری اسلامی عدم شفافیت و نبود فرهنگ «از کجا آوردی» برای جامعه و به خصوص مسئولین است، خاطرنشان کرد: لازم است جلساتی در راستای شفاف‌سازی و گفتمان سازی با حضور اساتید و مسئولین برگزار شود که پیشنهاد می‌شود بسیج اساتید این مهم را دنبال کند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar