سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۹۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
نماینده مردم فارس در مجلس در گفت و گو با «بسیج»:
افضلی گفت: مسائل حقوقی حاکم بر خانواده مثل حقوق زن و مرد نسبت به یکدیگر، پدر و مادر نسبت به فرزندان و بالعکس بسیار مهم بوده و نشات گرفته از فرهنگ، تمدن و قانون جامعه است.
سید حسین افضلی نماینده مردم فارس در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج در راستای مطالبات رهبری مبنی بر اینکه سبک زندگی غربی در تعارض با معنای حقیقی خانواده است و مشکلات لاعلاجی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد، بنابراین در قانون گذاری برای حل مشکلات خانواده‎های ایرانی، نباید به نگاه غربی‌ها به زن، فرزند و پدر و مادر توجه کرد، گفت: این بحث کلیدی و حیاتی در قوام خانواده‌ها بوده و نیز یکی از ارکان اساسی هر جامعه‌ای به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: این موضوع بحثی کلی و فقط منحصر به کشور ما نیست، بلکه در همه فرهنگ‌ها بایستی تمامی ضوابط حاکم بر جامعه خانواده، مطابق با فرهنگ وقواعد برگرفته از تمدن‌های مختلف جامعه باشد.

افضلی اظهار داشت: در قانون گذاری نیز هر موضوعی که به خانواده مربوط است، بایستی در آن، این موضوع حیاتی لحاظ شود.

وی تصریح کرد: مسائل حقوقی حاکم بر خانواده مثل حقوق زن و مرد نسبت به یکدیگر، پدر و مادر نسبت به فرزندان و بالعکس بسیار مهم بوده و نشات گرفته از فرهنگ، تمدن و قانون جامعه است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar