سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۲۲۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷- ۵۰: ۱۳
امضاء تفاهم نامه بین بسیج علمی ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی ایلام
روئسای سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام صبح امروز اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری کردند.
بسیج و دانشگاه آزاد هر دو مولود انقلاب هستند 

به گزارش سرویس خبری بسیج علمی از ایلام ؛ محمد نصرالهی مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان ایلام و محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد واحد ایلام در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمد گویی اظهار کرد:امیدواریم این تفاهم نامه ها در جنبه عملیاتی،منشا خیر و برکت برای استان باشد.

وی با اشاره به اهداف مشترک سازمان بسیج علمی،پژوهشی  و دانشگاه آزاد اسلامی گفت:تعامل ما برادرانه،اعتقادی است و ما این دو نهاد هر دو اهداف مشترکی را دنبال می کنند که مهمترین آن خدمت صادقانه به نظام مقدس است و همه تلاش ما این است تا بتوانیم از نظر علمی جامعه رو رو به جلو ببریم.

میرزایی حیدری اضافه کرد:در سال حمایت از کالای ایرانی ما باید سمت و سوی اهداف خود را بیشتر متوجه به شعار سال کنیم که در این صورت قطعا می توانیم در جهت کمک به استان به کشور قدم برداریم.

 

محمد نصرالهی مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان ایلام نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد:خرسندم که در جمع فرهیختگان مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام حضور دارم و امیدوارم این جلسات منتج به نتایج مطلوبی در جهت خدمت به استان شود.

نصرالهی با بیان اینکه بدنه بسیج عزم خود را جزم کرده است تا در تمام عرصه ها به کشور و نظام خدمت کند اضافه کرد:سازرمان بسیج علمی نیز با هدف کمک به رشد جانبه علم در کشور در چند سال گذشته تاسیس شد و در این مدت نیز انصافا توانسته است اثربخشی قابل توجهی را در این عرصه داشته باشد.

وی تصریح کرد:ما در سازمان بسیج علمی به هیچ وجه به دنبال سهم خواهی نیستیم و تنها هدف ما هم افزایی با سایر نهاد ها و متولیان علمی استان است و غیر از این نیز هدفی نداریم.

 

 

 

 

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان ایلام تاکید کرد:هدف ما این است که نخبگان و مخترعین را سر سفره انقلاب بیاوریم و با حمایت از ایده های آنان بتوانیم گامی در مسیر پیشرفت علمی کشور برداریم.

محمد نصرالهی خاطر نشان کرد:شناسایی نخبگان و بها دادن به آن ها،به این صورت که تلاش کنیم ایده های آن ها به پدیده و محصول تبدیل کنیم می تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند.

وی با اشاره به این نکته که نگاه ما برای حل مشکلات استان نباید نگاه به بیرون باشد اضافه کرد:ما باید به این باور برسیم که اگر قرار است کسی مشکلات ما را حل کند آن شخص خود ما هستیم.

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان ایلام خاطر نشان کرد:کمک به مخترعین و ایده پردازان می تواند در نهایت منجر به اشتغال زایی و حل مشکلات اقتصادی استان و کشور شود،پس باید این عرصه را بیش از پیش جدی بگیریم و برنامه ریزی دقیق تر فعالیت ها را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه توانمندی های بسیج بسیار زیاد است افزود:موازی کاری یکی از آفات فضای علمی جامعه ماست،به این نحو که ارگان ها و نهاد ها به صورت جزیره ای و بی خبر از یکدیگر روی موضوعات مشابه کار می کنند و بعضا به نتیجه هم نمی رسند و حتی باعث هدر رفت انرژی و هزینه ها می شوند.

نصرالهی اضافه کرد:این در حالی است که با تشکیل یک شورای جهادی و همکاری تمامی مسئولین در این حوزه می توان نیازمندی های اصلی استان را شناسایی و اولویت بندی کرد و با کمک و هم افزایی یکدیگر هر چه زودتر در مسیر حل مشکل قدم برداشت.

  علی نوری معاون پژوهش دانشگاه آزاد واحد ایلام نیز در ادامه اظهار کرد:دانشگاه آزاد 50 درصد از بار آموزش عالی کشور را بر دوش می کشد و این نشانگر تاثیر گذاری و اهمتی این نهاد است.

وی افزود:وجه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج این است که هر دو مولود انقلاب هستند و این وجه مشترک باید باعث ارتباط بیشتر این دو نهاد انقلابی باشد تا در کنار هم بتوانند در جهت حل مشکلات گام بردارند.

وی با تشکر از زحمات مسئولان سازمان بسیج علمی استان اظهار کرد:بسیج در هر جا که وارد شده است منشا خیر و برکت بوده و موفق عمل کرده است در عرصه علم نیز قطعا همینگونه خواهد بود و این موفقیت ها به دلیل روحیه خستگی ناپذیر و جهادی و مخلصانه بسیج است.

وی با بیان اینکه باید ارتباط بین این دو نهاد بیش از پیش وشد گفت:ما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با تمام توان آمادگی خود را برای همکاری با سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان ایلام اعلام می کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: