سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۸۸۳۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷- ۲۸: ۰۶
قاضی پور در گفتگو با «بسیج»:
قاضی پور گفت: تنها مسئله ای که برخی آن را دستاورد برجام می دانند، خرید هواپیماهایی بود که آن هم به درستی انجام نشد. با این حال دولتمردان ما شدیدا برجام را یک قرار داد برد-برد می خواندند و آن را ستایش می کردند!

نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با بیان اینکه برجام هیچ دستاوردی برای کشور به دنبال نداشت، گفت: همان ابتدا که برجام را برای تصویب به مجلس آوردند ما بارها اعلام کردیم در متن این قرارداد بین المللی، ضعف های فراوانی برای کشور وجود دارد اما آقایان در رأس مجلس توجه نکردند.

وی به تذکرات رهبر انقلاب در خصوص توافق با غرب اشاره کرد و افزود: علی رغم راهنمایی ها و حتی خطوط قرمزی که رهبر معظم انقلاب برای توافق و مذاکره ترسیم کردند، دیدیم که یک توافق بد برای کشور حاصل شد که اقتصاد کشور را ماه ها در انتظار گذاشت و در نهایت هم هیچ حاصلی نداشت.

قاضی پور تصریح کرد: تنها مسئله ای که برخی آن را دستاورد برجام می دانند، خرید هواپیماهایی بود که آن هم به درستی انجام نشد. با این حال دولتمردان ما شدیدا برجام را یک قرار داد برد-برد می خواندند و آن را ستایش می کردند!

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تعطیل کردن تأسیسات هسته ای کشور گفت: حال که آمریکا از برجام خارج شده برخی آقایان می گویند تأسیسات هسته ای را مجدد راه اندازی می کنیم، اینها باید بدانند راه اندازی تأسیسات هسته ای که با بتن فعالیتش متوقف شده است، هزینه بسیار زیادی دارد و در هر صورت برجام تنها به کشور خسارت وارد کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar